تحصیلات

تحصیل در چه کشورهایی رایگان است؟

تحصیل در چه کشورهایی رایگان است؟

 

 

فرانسه

تحصیل در کشور فرانسه به شرط تحصیل به زبان فرانسوی به صورت رایگان است

شما میتوانید با ورود به کالج های زبان فرانسوی پیش از ورود به کورس اصلی دانشگاه این امکان را برای خود ایجاد کنید که به زبان فرانسوی تسلط کامل پیدا کنید

وجود هزینه های جانبی پایین در کشور فرانسه می تواند یکی از مزیت های خوب این کشور باشد البته باید به تمام این شرایط خوب، کمک هزینه مسکن و بیمه توسط دولت فرانسه را اضافه کرد.

 

 

آلمان

در کشور آلمان نیز به شرط تحصیل به زبان آلمانی در دانشگاههای دولتی به صورت رایگان است

البته در این کشور برخی از رشته ها وجود دارند که حتی اگر به زبان انگلیسی تحصیل کنید باز هم تحصیل شما به صورت رایگان می باشد.

وجود هزینه جانبی پایین در سال اول تحصیل از مزیت های این کشور می توان محسوب کرد البته اخذ ویزا برای کشور آلمانو ریسک بالا و نوبت های طولانی آن مقصد آلمان را برای بسیاری از داوطلبان ،مقصدی سخت کرده است.

ولی یکسری راهکارهایی برای این مشکل وحود دارد از جمله انتخاب یک کشور واسطه که بتوانید زبان آلمانی را فرابگیرید و ویزای آلمان خود را از آن کشور اقدام کنید.

 

 نروژ

شرایط کشور نروژ به کشور آلمان بسیار شباهت دارد و شما در این کشور به شرط تحصیل به زبان نروژی ،تحصیل شما به صورت رایگان است.

وجود هزینه پایین در هر سال تحصیلی از مزیت های این کشور است اما مثل آلمان وجود ریسک بالا برای گرفتن ویزا جزو شرایط سخت این کشور محسوب می شود.

 

 

فنلاند

تحصیل در کشور فنلاند به شرط تحصیل به زبان فنلاندی و سوئدی در دانشگاههای دولتی رایگان می باشد.

وجود هزینه های چانبی پایین در سال اول تحصیل از مزیت ها و ریسک بالای ویزا از معایب این کشور است.

البته اگر در یک کشور واسطه به زبان نروژی تسلط پیدا کنید می توانید شانس امکان گرفتن ویزای خود را افزاریش دهید

 

 

ایسلند

تحصیل رایگان به شرط تحصیل  به زبان ایسلندی در دانشگاههای دولتی ،وجود هزینه های جانبی پایین در سال اول تحصیل از مزیت ها و وجود ریسک بالا ویزا از معایب است که اگر در کشور واسطه به زبان آلمانی تسلط پیدا کنید می توانید امکان اخذ ویزای خود را فزایش دهید

 

 

برای اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید و از تجربیات کارشناسان ما

کاملا رایگان استفاده کنید.

 

02126611137

 

ما را در صفحات مجازی دنبال کنید

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *