آموزش آنلاین کنکور

آموزش محاسبات کنکور

آموزش محاسبات کنکور

کنکور سراسری یکی از مراحل سخت و دشوار پیش روی هر دانش‌آموزی است که برای موفقیت در آن باید تلاش زیادی کند. برای موفقیت در کنکور سراسری باید یکسری از فاکتورها را در نظر بگیرید مثل، آموزش کنکوری ، کسب مهارت های کنکوری ، کنترل زمان و…

تماس با موسسه خواجه نصیر

یکی از مهم ترین این عوامل کنترل زمان است که بسیار میتونه در موفقیت شما نقش داشته باشد که برای کنترل آن راه های مختلفی مثل استفاده از تکنیک های تستی و یا استفاده از محاسبات سریع و… وجود دارد.

آموزش محاسبات کنکوری باعث می شود تا شما به سوالات زودتر از زمان معمول ، جواب دهید.

دراین مطلب به بررسی آموزش محاسبات کنکوری و اینکه آیا این آموزش ها مفید است یا خیر؟ می پردازیم پس تا انتهای این مقاله را با دقت مطالعه کنید

 باید بدانید اکثر سوال ها دارای نکات کنکوری و راه‌حل‌های کنکوری هستند و شما از آن اطلاع ندارید اما با شرکت در کلاس کنکور ریاضی خوب شما به راحتی با تمامی نکات آشنا میشوید و آنها را یاد می‌گیرید. توصیه میشود برای شرکت در کلاس اساتید برتر کشور وارد صفحه ی کلاس ریاضی کنکور شوید.

 آموزش محاسبات سریع  کنکور

 مدت زمان پاسخگویی به سوالات کنکور مخصوصاً دروس محاسباتی آنقدر نیست که شما بتوانید طبق زمانی که دارید به تمامی سوالات پاسخ دهید و حتی بسیاری از داوطلبان فرصت نمی کند تا تمامی سوالات را بخوانند.

راه حل این مشکل که جزو مهارت های کنکوری به حساب می‌آید آموزش محاسبات سریع کنکور است که شما با این آموزش ها و رعایت نکات کنکوری مربوط میتونید در زمانی کمتر به سوالات پاسخ دهید.

 آموزش محاسبات سریع کنکور برای چه کسانی مفیدتر است؟

 آموزش محاسبات کنکور برای تمامی داوطلبان مفید و کاربردی است اما این محاسبات بیشتر به درد کسانی میخورد که بر تمامی مباحث تسلط دارد و برای پاسخگویی به تمامی سوالات آماده هستند که با آموزش محاسبات کنکوری کار خودشون رو برای جواب دادن به سوالات تکمیل می کنند.

کاربرد محاسبات سریع در ریاضی کنکور

کابرد محاسبات سریع در ریاضی کنکور

درس ریاضی یعنی انجام عملیات های ریاضی ( ضرب ، تقسیم ، جمع و تفریق) مسلما بدون سرعت عمل نمی توان هر سوال ریاضی کنکور را در 90 ثانیه حل کرد و به جواب صحیح رسید. بخشی از زمان شما به مطالعه و درک سوال و بخش کمی از زمان برای حل سوال اختصاص می باید.

برای همین سرعت عمل در این درس که اولین درس دفترچه اختصاصی است بسیار مهم است چون اگر زمان بندی ات در این درس منظم پیش برود می توانی در درس های بعدی هم زمان استاندارد رو رعایت کنی . معمولا بخش جمع و تفریق و ضرب های کوچک 5 و 15 و 125 بیشترین کاربرد را در درس ریاضی کنکور و محاسبات عددی آن دارند.

کاربرد محاسبات سریع در فیزیک کنکور

مدت زمان پاسخ گویی به سوالات درس فیزیک حتی از درس ریاضی هم کمتر است و فقط 75 ثانیه فرصت داری.

محاسبات ریاضی در بخش مدارها نیاز به سرعت عمل دارد و دقت همزمان دارد. طراح سوال به خوبی می داند که دانش آموز در کدام بخش می تواند دچار بی دقتی شود و همان اشتباه را در گزینه ها قرار می دهد تا داوطلب کنکوری به تله آموزشی گرفتار شود..

برای همین موضوع تکنیک های محاسباتی به کمک داوطلب در جلسه کنکور می آیند و موجب افزایش سرعت عمل و دقت در این درس می شوند.

در زمان کم پاسخگویی به سوالات بیشتر

 جمع بندی

 برای پاسخگویی به تمامی سوالات و به دست آوردن یک رتبه خوب لازم است تا شما آموزش محاسبات کنکور را ببینید تا بتوانید در زمان کم پاسخگویی به سوالات ، به تمامی سوال ها جواب دهید.

شما میتوانید سوالات خود را از طریق کامنت ها و با تماس تلفنی با موسسه خواجه نصیر بپرسید و اطلاعات مورد نظر خودتان را به دست بیاورید و بصورت تخصصی در هر رشته بخصوص تجربی از مشاور آنلاین کنکور تجربی استفاده داشته باشید.

همچنین شما می توانید از دو جلسه مشاوره تلفنی رایگان و یک جلسه مشاوره حضوری رایگان و بصورت ویژه و تخصصی از خدمات مشاور رایگان کنکورتجربی در موسسه خواجه نصیر استفاده کنید. برای استفاده از این خدمات فقط کافیست به صفحه ارتباط با ما مراجعه کنید.

 

تا اینجا امدی نمیخوای یه امتیاز بدی ؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *