تحصیلات

شرایط ادامه تحصیل در دانشگاه های ایران

شرایط ادامه تحصیل در دانشگاه

تحصیل در مقاطع دانشگاهی شرایط مختص به خود را دارد

  1. اگر متقاضی در زیرمجموعه کاردانش و یا فنی حرفه ای تحصیل کرده باشد و دیپلم کاردانش و یا فنی حرفه ای داشته باشد. برای تحصیل خود باید ابتدا مقطع کاردانی بخواند و سپس برای ادامه تحصیل مقطع کارشناسی ناپیوسته بخواند.

تماس با خواجه نصیر


چنانچه داوطلب بخواهد برای مقطع کاردانی اقدام کند (داوطلبان شماره 1 و 2 ) به دو صورت زیر میتوانند اقدام کنند:

  • کاردانی پیوسته
  • کاردانی ناپیوسته

 تحصیل در مقطع کاردانی پیوسته تحت شرایطی صورت میپذیرد که رشته دیپلم و کاردانی داوطلب یکسان باشد مثلا اگر داوطلب قصد تحصیل در رشته برق در مقطع کاردانی پیوسته داشته باشد باید حتما دیپلم برق داشته باشد.

اما تحصیل در مقطع کاردانی ناپیوسته سنخیت رشته ی دیپلم و کاردانی متقاضی اهمیتی ندارد و داوطلب میتواند در رشته مورد نظر خود تحصیل کند.

مدت زمان تحصیل کاردانی 4 ترم با یه عبارتی 2 سال است.

برای تحصیل در مقطع کارشناسی ناپیوسته داوطلب در صورت تمایل میتواند رشته کاردانی خود را تغییر داده و در یک رشته جدید تحصیل کند.

مدت زمان تحصیل کارشناسی ناپیوسته 4 ترم یا به عبارتی 2 سال است.

برای تحصیل در مقطع کارشناسی پیوسته الزام وجود مدرک پیش دانشگاهی نیاز میباشد و داوطلب میتواند در رشته موذد نظر خود تحصیل کند مدت زمان کارشناسی پیوسته 8 ترم یا به عبارتی 4 سال است.

شرایط تحصیل در ایران

خدمات موسسه خواجه نصیر

با توجه به اینکه اکثر داوطلبان ما شاغل هستند و یا بنا به هر دلیلی مشغله فراوانی دارند بنابراین طرح دانشگاه ما با توجه به شرایط این عزیزان در نطرگرفته شده است. که در کنار شغل خود بتوانند به راحتی و بدون دردسر به تحصیل خود بپردازند همکاران ما در واحد دانشگاه با هماهنگی داوطلبان تمامی کارهای دانشگاهی را هندل میکنند.

موسسه خواجه نصیر این افتخار را دارد که با عنایت الهی توانستخ است بیش از 3000 داوطلب را در مقاطع مختلف دانشگاهی ثبت نام کند و برای فارغ التحصیلی آنها را همراهی کند.

جهت اطلاعات بیشتر در مورد شرایط دانشگاهی و شرایط طرح ویژه شاغلین با تلفن های موسسه تماس حاصل بفرمایید:

09022578706

02122771940

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *