کلاس کنکور 1403

بصورت حضوری و اساتید برجسته کشور 

ثبت نام کلاس کنکور 1403

کنکور یکی از راه های موفقیت از لحاظ مالی و جایگاه اجتماعی در ایران محسوب می گردد.

برای موفقیت در کنکور سراسری، مخصوصآ در فضای رقابتی بسیار بالای کنکور، ثبت نام کلاس کنکور یک امر واجب و لازم محسوب می گردد و تقریبآ تمامی دانش آموزان کنکوری بنا بر وضعیت درسی و بودجه مالی خود، حداقل در یک یا چند درس سراغ ثبت نام کلاس کنکور می روند.

تاثیر کلاس کنکور در قبولی

مشاوره کلاس کنکور حضوری

نظرات دانش آموزان

تفاوت های موسسه خواجه نصیر

موسسه خواجه نصیر با نزدیک به 10 سال، سابقه فعالیت درخشان در حوزه کنکور و آموزش جهت برگزاری کلاس کنکور تفاوت های اساسی و بسیارمهم با سایر موسسات دارد.

اولین و مهم ترین تفاوت موسسه با سایر موسسات: تضمین کیفیت خدمات توسط موسسه می باشد، بدین معنا که موسسه خواجه نصیر با تمامی داوطلب ها قراردادی را منعقد می کند که در آن قراراداد چهار رشته مورد نظر دانش آموز به انتخاب خودشان قید میشود و چنانچه در پایان کنکور، دانش آموز در آن چهار رشته مورد پذیرش قرارنگیرد، 40% از مبلغ کل پرداختی عودت خواهد شد، این موضوع یعنی موسسه به ارائه خدمات خود کاملا مطمئن بوده و در نتیجه به موفقیت دانش آموز شما اطمینان کامل دارد.

البته ناگفته نماند که همکاری دانش آموزو رعایت نکات مورد نظر الزامی می باشد.

یکی از تفاوت های دیگر، وجود یک سیستم یکپارچه با هماهنگی کامل صفر تا صد تمامی خدمات می باشد؛ به دلیل اینکه موسسه خواجه نصیر تمامی خدمات کنکور اعم از: کلاس، برنامه ریزی و مشاوره، آزمون، رفع اشکال، و… را باهم مدیریت میکند این امر به داوطلب کمک میکند که در تمام دوران تحصیل کنکور، فقط  با یک برنامه واحد و جامع پیشروی کند و دچار عدم هماهنگی و چند برنامه ای شدن نشود.

چند برنامه ای شدن در واقع مضرترین و آسیب زننده ترین موضوع در یک سال کنکور محسوب می گردد.

این موضوع اغلب به این دلیل ایجاد می گردد که داوطلب کلاس ها را یک جا، مشاوره را در یک جا و آزمون را در جای دیگری ثبت نام میکند.

تفاوت بعدی موسسه ما پیگیری بسیار زیاد و درگیرکردن کامل دانش آموز با روال آموزشی می باشد.

درواقع داوطلب درموسسه خواجه نصیر دائمآ توسط چندین نفر از جمله مشاوران، اساتید، و سایر همکاران مورد بررسی و ارزیابی قرار می گیرد تا بتواند تمامی نکاتی که در کلاس ها آموزش داده می شود را در آزمون ها پیاده سازی کند.

کلاس کنکور به دو صورت کلاس کنکور حضوری و کلاس کنکور آنلاین برگزار می‌شود که هرکدام مزایا و معایب خودشان را دارند.

در این مقاله بیشتر کلاس کنکور حضوری را بررسی می کنیم و بهترین کلاس های حضوری  رو خدمتتون معرفی میکنیم.

یک هدیه از طرف موسسه خواجه نصیر برای دانش آموزان ممتاز در نظر گرفته شده است؛ کلاس های کنکور با تخفیف 10 میلیونی برای معدل بالای 19. برای اطلاع از شرایط با شماره زیر تماس بگیرید:

 کلاس های حضوری برای موفقیت در آزمون سراسری

 امروزه کلاس های کنکور یک عضو جدانشدنی از کنکور به حساب می‌آید و شما در هر جای کشور که باشید می توانید در کلاس کنکور حضوری و آنلاین شرکت‌کنید و آموزش ببینید کلاس های کنکور به شما کمک می کند تا علاوه بر آموزش دروس توسط اساتید برتر کشور ، آموزش کنکوری مثل: روش مطالعه دروس، روش تست زنی، برگزاری آزمون و… را به شما می دهد و با کلاس های مشاوره کنکور و برنامه ریزی دقیق شما را در رسیدن به هدفتون در آزمون سراسری بسیار کمک می‌کند و چندین قدم شما را از سایر رقبای خودتون جلو می‌اندازد.

مزایای ثبت نام کلاس کنکور حضوری

مزایای ثبت نام کلاس کنکور حضوری خواجه نصیر

مزایای کلاس کنکور حضوری چیست؟

از مزایای کلاس کنکور حضوری می توان به مواردی مثل آموزش در کلاس به صورت حضوری در کنار دانش آموزان دیگر، افزایش حس رقابت بین دانش آموزان، پرسش و پاسخ دانش آموزان و استاد در کلاس، حل شدن سوالات و ابهاماتی که ممکن است برای دانش آموزان پیش بیاید و… اشاره کرد.

معایب کلاس کنکور حضوری چیست؟

 از معایب کلاس های حضوری هم می توان به مواردی مثل شرکت سخت داوطلبان خارج از شهری که کلاس برگزار می شود، هزینه رفت و آمد، زمانی که در رفت و آمد هدر می‌رود اشاره کرد. که البته شما می توانید زمانی را که در رفت و آمد هستید،صرف مطالعه و آموزش صوتی کنید.

اگر به درستی یک کلاس کنکور را انتخاب نکنید نه تنها برای شما سودی ندارد بلکه ضرر جبران ناپذیری به شما می‌زند به طوری که شما وقت خودتون را که در سال کنکور که بسیار حائز اهمیت است، به هدر می دهید.

 کلاس کنکور حضوری موسسه خواجه نصیر تهران چگونه است؟

 موسسه خواجه نصیر یکی از برترین موسسه کنکوری کشور به حساب می‌آید که در حوزه ی کلاس کنکور حضوری و آنلاین فعالیت می‌کند و با تدریس توسط اساتید برتر کشور در کلاس ها و خدماتی که به شما ارائه می دهد، این تضمین را به شما می‌دهد که در کنکور موفق شوید و به رشته و دانشگاه مورد علاقه خودتون برسید. خدمات مشاوره در 3 رشته اصلی کلاس های کنکور تجربی، ریاضی، انسانی با اساتید حرفه ایی انجام می‌شود.

برنامه برگزاری و اساتید کلاس حضوری موسسه خواجه نصیر تهران به صورت زیر می باشد.

 شما برای اطلاعات بیشتر می توانید با کارشناسان ما از طریق راه های ارتباطی، تماس برقرار کنید و سوالات خودتون رو بپرسید.

کلاس کنکور تهران رشته انسانی باید شامل چه تدریس هایی می باشد؟

کلاس کنکور تهران رشته انسانی شامل سرفصل های مختلفی است که به دانش آموزان در آمادگی برای آزمون کنکور دانشگاهی و پیش دانشگاهی کمک می کند. این سرفصل ها عبارتند از:

زبان فارسی: در این بخش، مباحثی مانند گرامر، نحو، صرف، ادبیات و … آموزش داده می شود.

تاریخ: در این بخش، مباحثی مانند تاریخ جهان، تاریخ ایران و … آموزش داده می شود.

جغرافیا: در این بخش، مباحثی مانند جغرافیای جهان، جغرافیای ایران و … آموزش داده می شود.

عربی: در این بخش، مباحثی مانند گرامر، نحو، صرف و … آموزش داده می شود.

فلسفه: در این بخش، مباحثی مانند فلسفه و … آموزش داده می شود.

روانشناسی: در این بخش، مباحثی مانند روانشناسی و … آموزش داده می شود.

جامعه شناسی: در این بخش، مباحثی مانند جامعه شناسی، اقتصاد و … آموزش داده می شود.

زبان انگلیسی: در این بخش، مباحثی مانند گرامر، مکالمه، شنیداری و خوانداری و … آموزش داده می شود.

به طور کلی، سرفصل های کلاس کنکور تهران رشته انسانی باید به صورت جامع و با تمرکز بر روی نکات کلیدی و مهم آموزش داده شود تا دانش آموزان به بهترین شکل آماده شوند.

کلاس کنکور تهران برای چه کسانی مناسب است؟

کلاس کنکور تهران، برای دانش آموزانی که قصد دارند در آزمون کنکور پزشکی شرکت کنند، مناسب است. همچنین، دانش آموزانی که می خواهند به بهبود نمرات خود در آزمون کنکور بپردازند و به دانشگاه های معتبر و مورد تائید وزارت علوم واجد شرایط شوند، می توانند از کلاس کنکور تهران استفاده کنند.

شرایط برگزاری کلاس های حضوری موسسه خواجه نصیر چگونه است؟

درساستادزمان کلاس
فیزیکاستاد شاهرخ غزنویهفته ای 2 جلسه
شیمیاستاد رضا مصلایی 
زیستدکتر ابوالفضل حاتمیهفته ای 3 جلسه
ریاضیاستاد سعید بنی هاشمیهفته ای 3 جلسه
  • روز های برگزاری از شنبه تا پنجشنبه
  • ساعت برگزاری کلاس ها (15/9-8) – (11-45/9) – (45/12-30/11)
  • بین کلاس ها 30 دقیقه زمان استراحت
  • زمان ناهار (30/13-45/12)
  • ساعت 30/13 تا ساعت 30/19 زمان مطالعه در پانسیون
  • 1 هفته در میان جمعه ها برگزاری آزمون و کلاس رفع اشکال
شرایط برگزاری کلاس های حضوری موسسه خواجه نصیر

ثبت نام کلاس های حضوری کنکور موسسه خواجه نصیر

تمامی خدمات کنکوری این موسسه، با تضمین کیفیت و قرارداد رسمی موسسه می باشد که این مورد خیال شما را بابت کیفیت کلاس کاملا راحت می کند.

 جمع بندی

 کلاس های کنکور حضوری و آنلاین تاثیر مستقیم و روی رتبه شما در کنکور دارد و شما می توانید با تلاش و پشتکار و خودتون و انتخاب یک کلاس کنکور حضوری خوب به موفقیت در کنکور برسید.

شما میتوانید سوالات خود را از طریق کامنت ها و با تماس تلفنی با موسسه خواجه نصیر بپرسید و اطلاعات مورد نظر خودتان را به دست بیاورید و بصورت تخصصی در هر رشته بخصوص تجربی از مشاور آنلاین کنکور تجربی استفاده داشته باشید.

همچنین شما می توانید از دو جلسه مشاوره تلفنی رایگان و یک جلسه مشاوره حضوری رایگان در موسسه خواجه نصیر استفاده کنید. برای استفاده از این خدمات فقط کافیست به صفحه ارتباط با ما مراجعه کنید.

مقالات مرتبط

4.7/5 - (15 امتیاز)

1 دیدگاه در “کلاس کنکور حضوری

  1. Tara گفت:

    کلاس هاتون از کی شروع میشه؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *