معرفی کلاس های کنکور

 بهترین موسسه کنکور ریاضی

 بهترین موسسه کنکور ریاضی

یکی از بزرگترین دغدغه های افرادی که داوطلب شرکت در کنکور ریاضی 1403 هستند، انتخاب بهترین موسسه کنکور ریاضی است. طی سال های اخیر موسسات فراوانی در کشور تاسیس شده است. برخی از این موسسات صرفا به جنبه مادی توجه نموده و با تبلیغات کاذب داوطلبان بسیاری را ثبت نام می کنند. کلاس های ارائه شده در این موسسات می تواند بار علمی بسیار پایینی داشته باشد و در کنار هزینه های فراوان، دوران طلایی قبل از کنکور که برای داوطلب می تواند بسیار مهم و تاثیر گذار باشد را اتلاف نماید. از این جهت لازم است تا بهترین موسسات کنکور را شناسایی کرده و انتخاب خود را از بین این موسسات انجام دهید.

تماس با موسسه خواجه نصیر.

در این مقاله می خواهیم بهترین موسسات کنکور را برای شما ذکر نموده و بهترین موسسه کنکور ریاضی را نیز به شما معرفی کنیم. اگر شما می خواهید در کنکور ریاضی شرکت کرده و به دنبال بهترین موسسه برای این کنکور هستید، تا انتهای این مقاله با ما همراه باشید.

5 ویزگی یک کلاس خوب و با کیفیت چیست؟ توصیه میشود برای شرکت در یک کلاس خوب و باکیفیت وارد صفحه ی کلاس کنکور شوید.

بهترین موسسه کنکور ریاضی

در این مقاله می خواهیم موسسات برتر کنکور در ایران را به شما معرفی کنیم تا آن ها را از جهات مختلف بررسی کنید و بهترین آن ها را با توجه به کلیه شرایط انتخاب نمایید.

1.موسسه خواجه نصیر

از بهترین موسسات کنکور تاسیس شده در ایران که برای هر سه کنکور ریاضی، تجربی و انسانی کلاس ها و آزمون های بسیار با کیفیتی برگزار می کند، آموزشگاه خواجه نصیر است. از مزیت های این آموزشگاه برگزاری کلاس ها و آزمون ها هم به صورت حضوری و هم به صورت آنلاین است که این امکان را برای داوطلبان از سراسر کشور فراهم می کند تا بتوانند در کلاس های کنکور ثبت نام و شرکت نمایند. بسیاری از رتبه های برتر کنکور با شرکت در کلاس ها و آزمون های موسسه خواجه نصیر، در صد قبولی و کسب رتبه برتر خود در آزمون سراسری را افزایش داده اند. همچنین این موسسه به افرادی که قصد مهاجرت تحصیلی به کشورهای دیگر را دارند، خدماتی را ارائه می دهد.

کلیه خدمات ارائه شده در این موسسه با قرارداد رسمی مابین داوطلب و موسسه تضمین شده و شرکت کننده می تواند از کیفیت کلاس ها و آزمون های موسسه مطمئن باشد. همچنین برای افرادی که قصد دارند در رشته های برتر قبول شوند، قرارداد رسمی منعقد خواهد شد. در این آموزشگاه بهترین منابع برای آموزش و تست زنی در نظر گرفته می شود. اساتید این آموزشگاه از میان برترین اساتید کنکور حاضر در کشور انتخاب شده و همین موجب بالا بودن میزان قبولی افراد در رشته ریاضی شرکت کننده در کلاس های این آموزشگاه می شود. مبلغ در نظر گرفته شده برای کلیه خدمات در آموزشگاه خواجه نصیر، مبلغی متعارف و مناسب است تا کلیه داوطلبان کنکور ریاضی در سراسر کشور بتوانند از خدمات این آموزشگاه بهره مند شوند.

از سوالات متعدد داوطلبان کنکور اینه که آیا کلاس آنلاین کنکور خوبه؟ و یا کلاس کنکور آنلاین به اندازه کلاس کنکور حضوری تاثیر داره؟ برای اطلاعات بیشتر وارد صفحه ی کلاس آنلاین کنکور شوید.

مزایای ثبت نام در موسسه خواجه نصیر:

مزایای ثبت نام در موسسه خواجه نصیر:

1.برنامه ریزی دقیق برای کنکور

2.کلاس های درس و نکته برداری جامع

3.حضور برترین استادان کنکور ریاضی

4.مشاوره های گوناگون برای طی کردن مسیر موفقیت در کنکور ریاضی

5.تعیین پشتیبان برای هر فرد جهت راهنمایی کامل و رفع مشکلات

2.موسسه پرش

 از دیگر موسسات مشهور در زمینه کنکور ریاضی که امروزه تصاویر کلاس های آن در صدا و سیما بسیار به چشم میخورد، موسسه پرش است. در این آموزشگاه آموزش و برنامه ریزی کاملی برای داوطلبان کنکور ریاضی انجام می شود. همچنین مشاوره های تحصیلی و فردی بطور پیوسته برای دانش آموزان انجام می شود تا هر گونه مشکلی را در طی کردن مسیر کنکور رفع نمایند. دانش آموزان می توانند از پایه دبستان تا کنکور را با کمک این موسسه طی کنند. همچنین بسته آموزشی تحت عنوان معلم خصوصی پرش توسط این موسسه ارائه شده است که امکان آموزش در منزل را برای افراد فراهم می کند و از پایه دانش فرد را از نظر تحصیلی تقویت می کند.

3.موسسه حرف آخر

از دیگر موسسات معتبر کنکور ریاضی، موسسه حرف آخر است. در این موسسه از روش های نوینی برای آموزش داوطلبان کنکور ریاضی استفاده می شود. یکی از روش های نوین این موسسه استفاده از پویانمایی برای آموزش است و مطالبی که ممکن است به نظر داوطلب بسیار سنگین و غیر قابل فهم باشد، با ارائه به این روش قابل درک تر و راحت تر است. از دیگر مزایای این موسسه تطابق بالای درصد سوالات کنکور با سوالات طرح شده توسط این موسسه برای آزمون های آنلاین و حضوری است که برای آمادگی داوطلبان برگزار می شود. از دیگر مزایای این موسسه ارائه انواع طرح های آموزشی است که هر داوطلبی می تواند با توجه به شرایطش یکی از آن ها را انتخاب کند.

3.موسسه ونوس

موسسه آموزشی ونوس از سال 1390 تاسیس شده و اساتید مجرب و برتری در این موسسه فعالیت دارند. موسسه ونوس از وزارت فرهنگ و ارشاد دارای مجوز برای آموزش است. روش های تست زنی بطور مفصل در این آموزشگاه تدریس شده و برای داوطلبان فیلم های آموزشی فراوانی تولید می کنند. این فیلم ها شامل مسائل تشریحی و تستی می شوند. طرح های مختلفی شامل طرح نخبگان، طرح احیا، طرح نوروزی و…. توسط این آموزشگاه با توجه به شرایط داوطلبان تنظیم و در اختیار ثبت نام کنندگان در این موسسه قرار می گیرد.

4.موسسه کنکور آسان است

 این موسسه نیز از موسساتی است که اسم آن را بارها شنیده اید و جزو اولین موسسات آموزشی کنکور ریاضی است. موسسه کنکور آسان است از سال 1373 فعالیت خود را آغاز نموده و کلیه تکنیک های لازم برای تست زنی در کنکور ریاضی در این موسسه آموزش داده می شود. هزینه های مناسب کلاس های  آموزشی، اساتید مجرب و با تجربه، طرح های آموزشی مختلف مانند بسته های خصوصی رشته ریاضی و….. از مزایای این آموزشگاه است.

7 موسسه برتر

5.موسسه کلاسنو

 از بهترین موسسات کنکور ریاضی در ایران، موسسه کلاسینو است که اولین آموزشگاهی است که کلیه کلاس های آن به صورت آنلاین برگزار شده و مناسب برای افرادی است که در مناطقی که دسترسی به کلاس های آموزشی ندارند، زندگی می کنند. تدریس های صورت گرفته در این موسسه نیز با کیفیت بوده و مطالب را برای داوطلبان قابل فهم می سازند. از مزایای این موسسه می توان پشتیبانی 24 ساعته آن برای ثبت نام کنندگان آموزشگاه را نام برد. همچنین داوطلبان می توانند به صورت صوتی یا تصویری با اساتید خود در ارتباط باشند و از آن ها راهنمایی بگیرند.همچنین طرح های تشویقی توسط این موسسه برای دانش آموزان و داوطلبان برگزار می شود.

6.موسسه تام لند

در لیست 7 موسسه برتر در زمینه کنکور می توان موسسه تام لند را نیز نام برد که به صورت آنلاین کلاس های آموزشی خود را برگزار می کند و امکان شرکت در کلاس ها را برای ثبت نام کنندگان از سراسر کشور فراهم میسازد.هزینه کلاس ها نیز با توجه به شرایط مالی داوطلب تعیین می شود. کلیه مباحث آموزشی تدریس شده نیز به صورت آفلاین در اختیار داوطلب قرار می گیرد. طرح های مختلفی مانند دوره جامع صفر تا صد، دوره ری استارت، دوره سالانه و… نیز توسط این موسسه برای ثبت نام کنندگان طراحی شده است.

7.موسسه کانون فرهنگی آموزش قلم چی

 از دیگر موسسات نام آشنای کنکور ریاضی در ایران ، کانون قلم چی است. این کانون از برترین اساتید کشور برای تدریس مباحث مهم کنکور به داوطلبان بهره می گیرد. در کنار برگزاری کلاس های آموزشی آنلاین با کیفیت بالا و قیمت مناسب، این موسسه کتاب هایی را نیز چاپ کرده و در اختیار کلیه داوطلبان آزمون سراسری رشته ریاضی قرار می دهد که در کنار مباحث آموزشی، تست های فراوانی نیز وجود دارد. میزان قبولی ثبت نام کنندگان این موسسه نیز در بین رتبه های برتر رشته ریاضی بالا است.

سخن پایانی

در این مقاله سعی کردیم در مورد بهترین موسسات کنکور صحبت کنیم و همچنین لیست 7 تایی از موسسات برتر کنکور را به شما معرفی کردیم. از اینکه تا انتهای مقاله با ما همراه بودید، از شما متشکریم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *