آموزش آنلاین کنکور

آموزش کنکوری هندسه دهم

آموزش کنکوری هندسه دهم

درس هندسه یکی از درس هایی است که در کنکور ، در بخش ریاضیات قرار دارد و از آن سوال می آید درس هندسه در کنکور از سه پایه ، هندسه دهم ، یازدهم و دوازدهم برای داوطلبان سوال مطرح می‌شود که برخلاف خیلی دیگر  دروس محاسباتی ریاضی بیشتر مفهومی است و محاسبات چندانی ندارد.

تماس با موسسه خواجه نصیر

 هندسه پایه دهم که به ظاهر دشوار است در واقع یکی از راحت ترین مباحث ریاضی به حساب می آید. این درس دارای قضیه ها و موارد اثباتی زیادی است که همین موضوع این درس را برای داوطلبان سخت کرده و باعث شده دانش آموزان با این درس ارتباط برقرار نکنند و زمان برای یادگیری این درس نگذارند.

در این مطلب سعی داریم که آموزش کنکوری هندسه دهم را به شما ارائه دهیم تا کاملاً علاوه بر آشنایی با هندسه ۱ متوجه شوید که به سوالات این درس در کنکور چقدر راحت می توان پاسخ داد.

درس هندسه یک درس مفهومی است که مفهومی بودن این درس باعث شده که طراح‌های سوال کنکور بتواند سوالات چالش برانگیز برای کنکور طرح کنند و داوطلبان کنکور را به چالش بکشند. برای یک آموزش تکمیلی وارد صفحه ی آموزش هندسه کنکور شوید تا بتوانید خودتان را به چالش بکشید.

 آموزش  هندسه ۱

 پاسخگویی به سوالات هندسه دهم نیاز به خلاقیت داره و اینکه کاملاً بر روی مباحث و قضیه ها  تسلط داشته باشید

 یکی از اشتباهاتی که داوطلبان در آموزش کنکوری هندسه ۱ میکند حفظ کردن قضیه ها و مفاهیم هندسه میباشد.

برای آموزش مفاهیم هندسه دهم و یادگیری کامل قضیه های آن به صورت مفهومی شما باید یک آموزش کنکوری درست ببینید چون با حفظ کردن شاید بتوان به سوالات تشریحی مدارس پاسخ داد اما داستان کنکور متفاوت است.

شما برای پاسخگویی به سوالات چالشی و مفهومی هندسه کنکور باید آموزش کنکوری هندسه دهم را دیده باشید که هم می توانید با شرکت در کلاس کنکور هندسه آموزش ببینید و هم استفاده از کتاب های کمک آموزشی هندسه  و با توجه به شرایط خودتون یکی از این روش ها را انتخاب کنید.

 اهمیت هندسه دهم در کنکور

 اهمیت هندسه دهم در کنکور

 هندسه دهم شامل چهار فصل است و بیشتر سعی در آموزش اصول و قضیه هایی که در سال های بعد با آن مواجه می شوید را دارد و کاملا مفهومی است.

تمارین کتاب هندسه دهم بسیار مهم و کلیدی هستند زیرا طراحان سوال به تمرین های هندسه دهم توجه ویژه دارند و امکان طرح سوال از بین تمارین زیاد است در نتیجه در آموزش کنکوری هندسه دهم حتماً به آموزش تمارین توجه داشته باشید.

در کنکور از این درس معمولا چهار سوال می آید که سهم هر فصل یک سوال در کنکور است سوالات فصل اول بیشتر مربوط به کشف زوایا و سوالات مثلث های متساوی الاضلاع و متساوی الساقین است.

در فصل دوم به فرمول ها و چگونگی استفاده از آنها برای محاسبه مساحت توجه داشته باشید و سعی کنید با استفاده از نکات کنکوری که در آموزش کنکوری هندسه دهم آموزش دیده‌اید این مباحث را در حافظه بلند مدت خود ثبت کنید.

در فصل سوم به بررسی مبحث تشابه پرداخته می‌شود که از مهم ترین مباحث هندسه است

و یک سوالی که حتماً در کنکور سوال پرسیده می‌شود مربوط به قضیه تالس می باشد.

 جمع بندی

 یادگیری مفهومی هندسه دهم به شما کمک زیادی میکند تا پایه های دیگر از هندسه را راحت تر یاد بگیرید و بتوانید ارتباط برقرار کنید و چون هندسه دهم پر از مفهوم و قضیه های مختلف است.

و خیلی بهتره برای یادگیری این درس از آموزش کنکوری هندسه دهم که توسط اساتید برتر کشور آموزش داده می شود استفاده کنید.

شما میتوانید سوالات خود را از طریق کامنت ها و با تماس تلفنی با موسسه خواجه نصیر بپرسید و اطلاعات مورد نظر خودتان را به دست بیاورید

همچنین شما می توانید از دو جلسه مشاوره تلفنی رایگان و یک جلسه مشاوره حضوری رایگان در موسسه خواجه نصیر استفاده کنید. برای استفاده از این خدمات فقط کافیست به صفحه ارتباط با ما مراجعه کنید.

تا اینجا امدی نمیخوای یه امتیاز بدی ؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *