آموزش آنلاین کنکور

آموزش کنکوری شیمی دوازدهم

آموزش کنکوری شیمی دوازدهم

قبل از خواندن ادامه مطلب توصیه میکنیم حتما ویدئو مربوط به مباحث کنکور شیمی دوازدهم را ببینید تا درک بهتری از این درس داشته باشید و مسیر گفته شده برای خودتان پیاده سازی کنید.

درس شیمی یکی از مهمترین و تخصصی نرین درس ها در کنکور سراسری برای رشته تجربی و رشته ریاضی است.

تماس با موسسه خواجه نصیر

درس شیمی از این جهت که هم مباحث محاسباتی هم حفظی و هم مفهومی دارد درس تخصصی ای به حساب می آید و نیاز به آموزش کنکوری شیمی دارد تا بتوانید با آموزش نکات کنکوری به سوالات شیمی کنکور در یک زمان خوب پاسخ دهید.

 مباحث شیمی کنکور از کتاب شیمی دهم ، شیمی یازدهم و شیمی دوازدهم است. که در این مطلب به طور اختصاصی شیمی دوازدهم و آموزش کنکوری شیمی دوازدهم را مورد بررسی قرار می دهیم.

 بودجه بندی شیمی دوازدهم کنکور

 یکی از نکاتی که پاسخگویی به سوالات را برای شما راحت می کند، آشنایی با بودجه بندی کنکور  و شناخت مباحث مهم و تست خیز است.

 شیمی دوازدهم برای کنکور به همین صورت است و شما قبل از آموزشی کنکوری شیمی دوازدهم باید با بودجه بندی کنکور شیمی دوازدهم در کنکور آشنا شوید.

 شیمی دوازدهم در رشته تجربی  ۱۳ سوال از ۳۵ سال شیمی را به خود اختصاص می دهد و در رشته ریاضی ۱۱ سوال سوال را به خود اختصاص می دهد.

 شیمی یکی از درس هایی است که در کنار دشوار بودن و مفهومی بودنش، اگر درست خوانده وآموزش دیده بشه خیلی راحت می‌توانید به سوالات آن پاسخ دهید. توصیه میشود برای دیدن یک آموزش با کیفیت  شیمی به صفحه ی بهترین اموزش شیمی کنکور وارد شوید.

  بودجه بندی شیمی دوازدهم در کنکور تجربی:

فصل اول: مولکول‌ها در خدمت تندرستی: ۳ سوال

فصل دوم: آسایش و رفاه در سایه شیمی: ۴ سوال

فصل سوم: شیمی جلوه‌ای از هنر، زیبایی و ماندگاری: ۴ سوال

فصل چهارم: شیمی، راهی به سوی آینده‌ای روشن‌تر: ۲ سوال

 بودجه بندی شیمی دوازدهم در کنکور ریاضی

فصل اول: مولکول‌ها در خدمت تندرستی: ۳ سوال

فصل دوم: آسایش و رفاه در سایه شیمی: ۳ سوال

فصل سوم: شیمی جلوه‌ای از هنر، زیبایی و ماندگاری: ۲ سوال

فصل چهارم: شیمی، راهی به سوی آینده‌ای روشن‌تر: ۳ سوال

بودجه بندی شیمی دوازدهم

آموزش کنکوری شیمی دوازدهم تا چه مقدار بر روی تراز کنکور تاثیر دارد؟

 شیمی دوازدهم از مباحث مفهومی ، محاسباتی ، حفظی تشکیل شده است.

 آموزش کنکوری شیمی دوازدهم باعث می‌شود تا این مباحث را به خوبی یاد بگیرید و با استفاده از تست زنی، آموزشی کامل را داشته باشید.

 همچنین آموزش کنکوری شیمی دوازدهم باعث می شود که سوالاتی که برای پاسخگویی به آن ها زمان زیادتری نیاز است ، در زمان کمتری پاسخ داده شوند و در خرج زمان صرفه جویی کنیم که یکی از فاکتورهای مهم در موفقیت شما در کنکور است.

با آموزش کنکوری نکات شیمی دوازدهم خیلی از سوالات رو که نیاز به محاسبات دارند و نیازمند استفاده از روابط است ، را به راحتی با این نکات کنکوری پاسخ می دهید.

آموزش کنکوری شیمی دوازدهم اگه خوب باشد و شامل ویژگی های مورد نیاز برای یک آموزش کنکوری عالی باشد ، در تراز شما و موفقیت شما در کنکور تاثیر زیادی دارد.

 ویژگی آموزش کنکوری خوب

 1_آموزش توسط اساتید برتر کشور

2_آموزش نحوه مطالعه هر درس

3_آموزش روش های تست زنی

4_آموزش نکات کنکوری

5_آموزش به صورت نوین

6_آموزش مفهومی به صورت انیمیشن و تصاویر

7_مشاوره با افراد باتجربه و کارشناس

8_برنامه ریزی دقیق

9_مشاوره با رتبه های برتر

ویژگی آموزش کنکوری خوب

 جمع بندی

 برای موفقیت در درس شیمی کنکور ابتدا نیاز است شما از بودجه بندی کنکور شیمی و مباحث مهم و تست خیز آشنا باشید و با خواندن سه پایه شیمی و آموزش کنکوری شیمی دوازدهم  ، شیمی یازدهم و شیمی دهم این درس را در کنکور با یک تراز عالی بگذرانید و یک رتبه عالی به دست بیاورید.

شما میتوانید سوالات خود را از طریق کامنت ها و با تماس تلفنی با موسسه خواجه نصیر بپرسید و اطلاعات مورد نظر خودتان را به دست بیاورید

همچنین شما می توانید از دو جلسه مشاوره تلفنی رایگان و یک جلسه مشاوره حضوری رایگان در موسسه کلاس کنکور خواجه نصیر استفاده کنید. برای استفاده از این خدمات فقط کافیست به صفحه ارتباط با ما مراجعه کنید.

جهت دریافت اطلاعات تخصصی و بیشتر برای کنکور تجربی نیز میتوانید به صفحه مشاوره کنکور تجربی رایگان مراجعه کنید.

تا اینجا امدی نمیخوای یه امتیاز بدی ؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *