تحصیلات, معرفی کلاس های کنکور

 بهترین موسسه کنکور تجربی در تهران  

 بهترین موسسه کنکور تجربی در تهران  

موسسات کنکوری با هدف ارتقا سطح علمی و افزایش میزان موفقیت داوطلبان در کنکور رشته های مختلف تاسیس شده اند. میزان تاثیرگذاری ثبت نام و استفاده از خدمات موسسات کنکوری در نتایج کنکور نیز غیر قابل چشم پوشی است. این موسسات در سراسر کشور وجود دارند اما تعداد زیادی از این موسسات در پایتخت ایران که درصد قابل توجهی از داوطلبان را نیز به خود اختصاص داده، تاسیس می شود. اگر شما جزو داوطلبان کنکور تجربی 1403 هستید و می خواهید با بهترین موسسه کنکور تجربی در تهران آشنا شوید،  تا انتهای این مقاله با ما همراه باشید.

تماس با موسسه خواجه نصیر.

در این مقاله می خواهیم موسسات کنکور تجربی را به شما معرفی کنیم تا آن ها را از جهات مختلف بررسی کنید و بهترین آن ها را  انتخاب نمایید. این موسسات از میان برترین موسسات موجود در کشور شناسایی شده و به شما معرفی می شوند.

اگر به درستی یک کلاس کنکور را انتخاب نکنید نه تنها برای شما سودی ندارد بلکه ضرر جبران ناپذیری به شما می‌زند به طوری که شما وقت خودتون را که در سال کنکور که بسیار حائز اهمیت است، به هدر می دهید. توصیه میشود وارد صفحه ی کلاس کنکور شوید.

1.موسسه خواجه نصیر

از نام آشنا ترین موسسات کنکور در سراسر ایران که هر ساله تعداد زیادی از داوطلبان کنکور با بهره مندی از خدمات درسی این موسسه به رتبه های برتر کنکور تجربی دست یافته اند، موسسه خواجه نصیر است. این موسسه از برترین اساتید حاضر در کشور دعوت به همکاری نموده و کلاس های آموزشی بسیار کیفیتی را برگزار می کند.

کلاس های این موسسه به دو صورت حضوری و آنلاین برگزار شده و برای افرادی که در نقاطی هستند که امکان شرکت حضوری در کلاس را ندارند و داوطلبانی که تمایلی به شرکت حضوری نداشته و بازدهی آن ها در کلاس های آنلاین بیشتر است نیز گزینه مناسبی می باشد. برای اطمینان خاطر داوطلب، یک قرارداد رسمی بین داوطلب و موسسه منعقد می شود. این قرارداد نشان دهنده تضمینی بودن کلیه خدمات ارائه شده در این موسسه است.

با ثبت نام در این موسسه ابتدا با یک مشاور تحصیلی هدف اصلیتان را از شرکت در کنکور تجربی مشخص نموده و با استفاده از دانش بالای اساتید این موسسه، برترین منابع درسی و تست زنی به داوطلب معرفی می شوند. با کمک مشاور، برنامه ریزی منظمی تنظیم شده و کلیه شرایط زندگی داوطلب نیز در این برنامه ریزی لحاظ خواهد شد. سپس کلاس های درسی که در آن کلیه مباحث مهم دروس آموزش داده شده برگزار می شود.

در کنار آموزش دروس، تکنیک هایی برای یادگیری و تست زنی به داوطلب آموزش داده می شود. همچنین آزمون هایی به صورت منظم با نزدیکترین میزان مشابهت با سوالات کنکور سراسری تجربی سال ها قبل برگزار می شود که داوطلب را با محیط آزمون نیز آشنا می سازد. هزینه خدمات ارائه شده در این موسسه نیز نسبت به سایر موسسات مقرون به صرفه بوده و این شرایط را برای بسیاری از داوطلبان کنکور تجربی فراهم می سازد تا تحت نظر یک موسسه کنکور برتر تهران، مسیر راهیابی به رشته و دانشگاه مورد علاقه خود را با موفقیت طی کنند.

موسسه خواجه نصیر

از دیگر مزایای این موسسه حضور مشاور تحصیلی و پشتیبان برای داوطلب است تا همراه با او در ارتباط باشند و در صورت بروز موانعی در مسیر موفقیت در کنکور، با کمک هم بتوانند آن را رفع کنند.

2.موسسه قلم چی

 تا کنون بسیار نام این موسسه را شنیده اید و همانطور که میدانید یکی از قدیمی ترین موسسات در زمینه کنکور، موسسه فرهنگی و آموزشی قلم چی است. این موسسه از اساتید با تجربه ای بهره مند است و کلاس های آموزشی به دو صورت آنلاین و حضوری برای داوطلبان برگزار می کند. کلاس های آموزشی این موسسه کیفیت بالایی داشته و هزینه های شرکت در آن ها نیز مناسب است. موسسه قلم چی کتاب های فراوانی را نیز برای کمک به داوطلبان کنکور تجربی چاپ کرده است که هم شامل درسنامه هایی قوی بوده و هم تست های فراوانی برای تقویت قدرت تست زنی داوطلب می شود.

3.موسسه فرزانگان

از موسسات آموزشی و پژوهشی برتر در تهران، موسسه فرزانگان است که در رشته های مختلف تجربی، ریاضی و انسانی فعالیت می کند. این موسسه به منظور ترویج علم و ارتقا دانش علمی داوطلبان کنکور تجربی، کلاس های آموزشی با سطح کیفیت بالا برگزار می کند و تدریس ها به صورت کاملا تخصصی انجام می شود. همچنین خدمات آموزشی مانند آموزش تکنیک های تست زنی و افزایش مهارت در تست زنی و مشاوره تحصیلی و… توسط این موسسه ارائه می شود.

4.موسسه پرش

 یکی از نام آشناترین موسسات کنکور که در جذب داوطلب بسیار موفق عمل کرده است، موسسه پرش است. این موسسه با هدف ترویج یادگیری و تحصیلات بالا در جامعه، کلاس های آموزشی جذابی را برای داوطلبان کنکور تجربی فراهم نموده است.

داوطلبان کنکور تجربی می توانند در کنار برنامه ریزی دقیقی که این موسسه برای آن ها با توجه به شرایطشان در نظر میگیرد، با ثبت نام در این آموزشگاه که از بهترین موسسات کنکور تجربی در تهران است، از کلاس های آموزشی با کیفیت آن و همچنین مشاوره های تحصیلی که تاثیر بسزایی در میزان موفقیت داوطلب کنکور تجربی دارد، بهره مند گردند. بسته های آموزشی این موسسه به صورتی است که از پایه دبستان تا کنکور، دانش آموز را با دانش علمی بالایی برای کنکور آماده کنند.

5.موسسه حرف آخر

 موسسه حرف آخر خدمات متنوعی را در زمینه آمادگی داوطلبان برای شرکت در آزمون کنکور تجربی ارائه می دهد. کلاس های تدریس این موسسه با استادان با تجربه و متخصص در رشته های تجربی برگزار شده و جزوات و منابع آموزشی که در اختیار داوطلبان قرار داده می شود نیز شامل نکات کلیدی و فرمول ها و سوالات تستی فراوان و مهمی است.

همچین آزمون هایی به صورت منظم برای داوطلبان برگزار می شود تا با محیط آزمون و سوالاتی که ممکن است طرح شود، آشنا شوند. در کنار کلیه این خدمات در انتخاب رشته نیز به داوطلبان کنکور تجربی راهنمایی های لازم صورت می گیرد.

6.موسسه کنکور آسان است

 این موسسه نیز از موسساتی است که اسم آن را بارها شنیده اید و جزو اولین موسسات آموزشی کنکور تجربی  است. موسسه کنکور آسان است از سال 1373 فعالیت خود را آغاز نموده و کلیه تکنیک های لازم برای تست زنی در کنکور تجربی در این موسسه آموزش داده می شود.

هزینه های مناسب کلاس های  آموزشی، اساتید مجرب و با تجربه، طرح های آموزشی مختلف مانند بسته های خصوصی رشته تجربی  و….. از مزایای این آموزشگاه است. برگزاری کارگاه های تست زنی با هدف آشنایی داوطلبان کنکور تجربی با سبک سوالات طرح شده در کنکور و تقویت مهارت آن ها در تست زنی، از دیگر مزایای این موسسه است.

موسسه کنکور علامه حلی

7.موسسه کنکور علامه حلی

 این موسسه نیز جزو برترین موسسات کنکور تجربی در تهران است و کلاس های کنکور را با اساتید مجرب برگزار کرده و کلیه دروس تخصصی رشته تجربی آموزش داده می شود. برای هر درس در این موسسه برترین منابع درسی معرفی شده و جزوات آموزشی که شامل سوالات تست، نکات کلیدی و تست های پیشرفته است، در اختیار داوطلب قرار داده می شود. آزمون های تستی مشابه کنکور با هدف آشنایی دانش آموز با نحوه طرح سوالات و نحوه پاسخگویی به آن ها و فهم نقاط ضعف خود برگزار می شود.

شرایط برگزاری کلاس های آنلاین کنکور موسسه خواجه نصیر را میتوانید از صفحه ی کلاس کنکور آنلاین مشاهده کنید.

سخن پایانی

موسسات بسیاری در شهر تهران وجود دارند که همه آن ها در زمینه تبلیغات بسیار موفق عمل کرده و داوطلبان بسیاری را جذب می کنند اما باید در میان آن ها نام آشنا ترین و معتبر ترین آن ها را انتخاب کرد تا در این آزمون سرنوشت ساز، میزان خطا را به حداقل رساند و با کلاس ها و برنامه ریزی های آن موسسات به بهترین رتبه ها دست یافت.

4/5 - (1 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *