تحصیلات

تدریس خصوصی ریاضی دبیرستان

تدریس خصوصی ریاضی دبیرستان

افزایش کیفیت یادگیری با معلم خصوصی یکی از روش‌های کاربردی برای بهبود کیفیت علمی دانش‌آموزان و محصلین به شمار می‌رود. شاید در پایه دبیرستان تخصصی‌ترین درس ریاضی باشد که به عنوان اصلی‌ترین درس علوم پایه محسوب می‌شود.

تماس با موسسه خواجه نصیر.

تدریس خصوصی ریاضی دبیرستان سبب تسلط بیشتر بر روش‌های حل مسئله و پاسخگویی کامل و صحیح این درس می‌شود. درس ریاضی همواره در طول تحصیل و به‌ویژه دبیرستان برای خانواده‌ها و فرزندان آنان بااهمیت و پرچالش بوده است. پس با تدریس خصوصی می‌توان سرعت‌عمل دانش‌آموز در حل مسائل را بالا برد تا قادر باشد در امتحانات پایانی با اعتمادبه‌نفس بیشتری شرکت کند.

درخواست تدریس خصوصی ریاضی در تهران

درخواست تدریس خصوصی ریاضی دبیرستان در شهر بزرگ تهران از یک معلم خصوصی مجرب، متعهد و باسابقه که به تمامی روش‌های تدریس و حل مسائل آگاه باشد، کار سختی به‌نظر می‌رسد اما مؤسسه تخصصی خواجه نصیر این دغدغه را برای خانواده‌ها مرتفع کرده است. پس اگر شما فرزند محصل ساکن تهران دارید و به دنبال یافتن یک مدرس با مسئولیت خانم یا آقا برای درس ریاضی دبیرستان هستید، می‌توانید با اطمینان کامل و توجه به سوابق تدریس اساتید مؤسسه خواجه نصیر، نسبت به درخواست کلاس خصوصی اقدام فرمایید.

پیشنهاد کاربران:

کلاس کنکور ریاضی

آیا امکان برگزاری کلاس ها به صورت گروهی وجود دارد؟

برخی از دانش‌آموزان هنگامی که به‌تنهایی درس می‌خوانند، تمرکز بیشتری دارند اما بسیاری از دانش‌آموزان نیز وقتی به صورت گروهی که یک روش معتبر برای یادگیری بهتر شمرده می‌شود، به مطالعه دروس دبیرستان می‌پردازند با بهره‌گیری از تجربیات یکدیگر یا مشورت با هم، راندمان بهتری خواهند داشت.

بنابراین مؤسسه خواجه نصیر این امکان را فراهم کرده است که برگزاری کلاس‌ها به صورت گروهی نیز انجام گیرد اما با توجه به اهمیت حفظ تعادل و تمرکز، تعداد اعضای گروه حداکثر تا ۵ نفر خواهد بود. مدرس و محصل هر دو از لحاظ بازدهی کار در یک گروه ۵ نفره موفق خواهند بود.

کلاس خصوصی ریاضی چند جلسه هست؟

یکی از مطالبی که خانواده‌ها و دانش‌آموزان تمایل دارند در مورد آن اطلاعات کافی داشته باشند تعداد جلسات کلاس خصوصی ریاضی جهت اشراف کامل به مباحث درسی است. مؤسسه و اساتید بر‌اساس توافقاتی که میان خود و دانش‌آموز حاصل می‌کنند و میزان نیاز و احتیاج دانش‌آموز نیز حتماً در آن دخیل می‌شود به مشخص کردن تعداد جلسات کلاس خصوصی می‌پردازند. کلاس‌ها ممکن است با توجه به شرایط، مداوم یا با فاصله زمانی به صورت آنلاین و حضوری برگزار شود.

نحوه برگزاری کلاس های خصوصی خواجه نصیر

نحوه برگزاری کلاس های خصوصی خواجه نصیر

یکی از مزایای مهم کلاس‌های خصوصی خواجه نصیر، برقراری حس صمیمیت و آرامش میان دانش‌آموزان و اساتید است. زیرا امکانات آموزشی مناسب در کنار محیط صمیمانه بر افزایش تمرکز و یادگیری دانش‌آموزان می‌انجامد. کلاس خصوصی درس ریاضی پایه دبیرستان می‌تواند با توجه به سلیقه شخصی افراد هم در محیط امن مؤسسه و هم در منزل برگزار شود.

مدرسین با‌سابقه این مجموعه در تلاش هستند تا با استفاده از شناسایی درست دانش‌آموز و درک مشکلات تحصیلی او، تبدیل دانش‌آموز به بهترین ورژن خود را مهیا کنند، از این رو به صورت تخصصی فقط دروس مدرسه را کار می‌کنند و تدریس خصوصی ریاضی دانشگاه را انجام نمی‌دهند. از دیگر مزایای این مجموعه که موردتوجه خانواده‌ها است، می‌توان مبلغ منصفانه کلاس‌ها را نام برد. در این مؤسسه هر ۹۰ دقیقه کلاس هزینه 1.5 میلیون تومان را در بر‌دارد.

در صورت راضی نبودن از مدرس چکار باید بکنم؟

مؤسسه خواجه نصیر به عنوان یک مجموعه تخصصی برای آموزش مطالب درسی و مشاوره دانش‌آموزان سعی بر ایجاد شرایط مناسب از نظر رعایت تمامی جنبه‌های قابل‌اهمیت از سوی خانواده‌ها را دارد. با توجه به همین اصل خانواده‌ها می‌توانند هنگام ثبت‌نام هزینه 1 تا 3 جلسه را پرداخت کنند و بعد از اطمینان از ثبت‌نام خود، پرداخت را به صورت ماهیانه انجام دهند. با این امکان دانش‌آموز در صورت راضی نبودن از مدرس خود می‌تواند از شرکت در ادامه کلاس‌ها انصراف دهد.

نتیجه گیری

همه خانواده‌هایی که فرزند دبیرستانی دارند از اهمیت تدریس درست ریاضی دبیرستان اطلاع دارند. بنابراین اگر به هر دلیلی دانش‌آموز نیاز به مطالعه بیشتری نسبت به دیگر هم‌کلاسان خود داشته باشد، تدریس خصوصی ریاضی روشی بسیار تضمینی برای بهبود کیفیت علمی او به‌شمار می‌رود.

شهروندان تهرانی می‌توانند با اطمینان فرزندان خود را در کلاس‌های خصوصی مؤسسه خواجه نصیر ثبت‌نام کنند تا با برنامه‌ریزی آموزشی طراحی‌شده توسط اساتید مجرب استعداد فرزندان خود را شکوفا کنند.

تا اینجا امدی نمیخوای یه امتیاز بدی ؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *