آخرین اخبار کنکور

مهلت دریافت کارت ورود به جلسه کنکور

مهلت دریافت کارت ورود به جلسه کنکور

مهمترین مدرکی که برای حضور در جلسه کنکور نیاز دارید فارغ از نوع کنکوری که قرار است در آن شرکت کنید قطعا کارت ورود به جلسه است. برای دریافت کارت ورود به جلسه مهلتی از سوی سازمان سنجش تعیین می شود که داوطلبان می توانند در مهلت مقرر تعیین شده به سایت این سازمان مراجعه کرده و کارت خود را دریافت کنند.

سوال پرتکراری که میان داوطلبان آزمون سراسری این روزها وجود دارد این است که مهلت دریافت کارت ورود به جلسه کنکور سراسری 1402 که در تیر ماه برگزار می شود تا چه زمانی است؟ اگر شما هم از آن دسته شرکت کنندگانی هستید که این سوال برایشان پیش امده است در ادامه با ما همراه باشید تا در مورد اخرین تاریخی که می توانید کارت ورود به جلسه تان را دریافت کنید اطلاعاتی به دست آورید.

اعلام مهلت دریافت کارت ورود به جلسه کنکور

کنکور سراسری سال جاری یعنی سال 1402 براساس بخشنامه های اعلام شده از سوی سازمان سنجش در تیر ماه برگزار می شود. این آزمون برای تمامی رشته های نظری شامل علوم تجربی، راضی فیزیک و علوم ریاضی به همراه دو رشته زبان و هنر در روزهای پنج شنبه و جمعه چهاردهم و پانزدهم تیر ماه برگزار خواهد شد.

در حال حاضر بر طبق آخرین اعلامیه منتشره از سوی سازمان سنجش مبنی بر آخرین مهلت دریافت کارت ورود به جلسه کنکور امکان دریافت کارت های ورود به جلسه کنکور سراسری از روز یکشنبه یازدهم تیر ماه سال جاری فراهم شده است. شما داوطلبان عزیز می توانید به سایت سنجش به آدرس sanjesh.org مراجعه کنید و از میان اطلاعیه های اعلام شده به دنبال “دریافت کارت ورود به جلسه کنکور 1402” باشید. برای هر آزمونی که در آن ثبت نام کرده باشید کارت های ورود به جلسه جداگانه صادر شده است. برای مثال داوطلبی که در کنکور سراسری 1402 مربوط به رشته های ریاضی فیزیک، زبان و هنر ثبت نام کرده باشد 3 کارت ورود به جلسه مجزا خواهد داشت.

نکته مهمی که می بایست به آن دقت داشته باشید هم این است که آخرین مهلت دریافت کارت ورود به جلسه کنکور چه برای مرحله اول که در تیر ماه بوده و چه برای مرحله دوم که در دی ماه برگزار می شود سیزدهم تیر ماه سال جاری است و این تایم تمدید نخواهد شد.

نحوه دریافت کارت ورود به جلسه کنکور

دو مورد از مهمترین مدارکی که به عنوان یک داوطلب کنکور سراسری می بایست در جلسه آزمون با خود همراه داشته باشید عبارت هستند از:

  • کارت ورود به جلسه آزمون
  • کارت شناسایی معتبر مانند کارت ملی

پیشنهاد کاربران: چگونه کارت ورود به جلسه کنکور را بگیریم؟

داوطلبی که هر یک از این مدارک را با خود همراه نداشته باشد از شرکت در جلسه کنکور محروم خواهد شد و حتی اجازه ورود به جلسه امتحان هم به وی داده نمی شود. به علاوه اگر داوطلب کنکور سراسری در تایم مقرر شده به عنوان مهلت دریافت کارت ورود به جلسه کنکور اقدام به دریافت کارت ورود به جلسه خود نکند آنگاه به غیر از این که وی نمی تواند در جلسه آزمون حضور داشته باشد، امکان هر گونه ویرایش اطلاعات و اصلاح انها هم از وی سلب میشود.

 

تا اینجا امدی نمیخوای یه امتیاز بدی ؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *