آموزش آنلاین کنکور

پاسخنامه کنکور ریاضی ۱۴۰۳

Math exam answer sheet 1403

متاسفانه در مورد آزمون سراسری کنکور شاهد این موضوع هستیم که عده‌ای کلاهبردار با عنوان فروش سوالات و پاسخنامه کنکور ریاضی ۱۴۰۳ سعی در فریب داوطلبان دارند. بیان این نکته حائز اهمیت است که با اعتماد به این افراد علاوه بر این که از نظر مالی متوجه ضرر خواهید شد، از طرف نهادهای مربوطه نیز ممکن است متوجه پیگیری و مجازات شوید. پس خواهشمند است به پیشنهاد چنین افرادی که به روش های متفاوت در تلاش برای فریب شما هستند به هیچ وجه اعتماد نکنید.

تماس با موسسه خواجه نصیر.

سوالات کنکور ریاضی ۱۴۰۳ و هم چنین پاسخنامه‌ی ان، مدت کوتاهی پس از برگزاری آزمون سراسری کنکور بر روی سایت سازمان سنجش قرار می گیرد.

اگر خواهان موفقیت بیشتری آزمون ۱۴۰۳ هستید، پیشنهاد میکنیم حتما سوال و کلید سؤالات ریاضی ۱۴۰۲ را مورد مطالعه قرار دهید.

5 دلیل برای اینکه کلاس کنکور آنلاین خواجه نصیر ا انتخاب کنید. توصیه میشود وارد صفحه ی کلاس آنلاین کنکور شوید.

کلید سؤالات ریاضی ۱۴۰۲

کلید سؤالات ریاضی ۱۴۰۲

سازمان سنجش مدت کوتاهی بعد از این که کنکور ریاضی برگزار گردد، دفترچه سوالات و دفترچه پاسخنامه کنکور ریاضی را در سایت رسمی خود منتشر میکند. داوطلبانی که در این آزمون شرکت کرده اند در تلاش هستند با مطابقت دادن کلید سوالات و پاسخ‌های خود، تا حدودی میزان موفقیت خود را بسنجند. برای دانلود کلید سوالات ریاضی 1402 کلیک کنید.

اما برای دیگر داوطلبانی که خود را برای کنکور سال بعد آماده میکنند، این سوالات و کلید آنها میتوانند یک آزمون شبیه سازی شده برای آماده سازی بهتر و آشنایی بیشتر باشند.

از سوی دیگر متقاضیان شرکت در کنکور ریاضی ۱۴۰۳ در می‌یابند که نحوه طراحی سوالات و اهمیت دروس و ضرایب به چه صورت است.

 • با توجه به این که دروس عمومی در کنکور سال جاری حذف شده‌اند، کلید سوالات ریاضی ۱۴۰۲ در قالب دو دفترچه ی آزمون تخصصی از جمله دفترچه سوالات ریاضی و دفترچه سوالات فیزیک و شیمی به صورت مجزا منتشر خواهد شد. داوطلبانی که قصد دارید در آزمون سال آینده شرکت کنید حتما با دانلود سوالات و کلید سوالات ریاضی ۱۴۰۲ خودتان را با این روند جدید کنکور آشناتر کنید.
 • همان گونه که مطلع هستید، سازمان سنجش آموزش کشور در برخی کشورهای دیگر نیز به صورت هم زمان اقدام به برگزاری آزمون سراسری کنکور مینماید. لذا داوطلبانی که در خارج از کشور نیز قرار دارند می‌توانند همانند داوطلبان داخل کشور از سوالات کنکور و کلید منتشر شده در جهت ارزیابی آزمون سپری شده یا آشنایی بیشتر با نحوه طراحی سوال‌ها بهره مند شوند.
 • در صورت اعتراض به سوالات کنکور ریاضی ۱۴۰۲ میتوانید هم زمان با منتشر شدن سوال‌ها و پاسخ‌نامه، از طریق لینک فعال در سایت رسمی سازمان سنجش، نسبت به بیان آن اقدام نمایید. به عبارت دیگر اگر در زمان بررسی سوالات و پاسخنامه کنکور ریاضی، از خطایی اطلاع پیدا کردید میتوانید اقدام به اعتراض نمایید. این اعتراض اگر با دلایل کافی و منطقی همراه باشد، توسط کمیته ی مربوطه بررسی و نتیجه‌ی آن اعلام خواهد شد.
 • برای آشنایی با مراحل اعتراض به کلید سوالات ریاضی ۱۴۰۲ مراحل زیر را به خاطر بسپارید:
 • ورود به سایت رسمی سازمان سنجش آموزش کشور به نشانی http://sanjesh.org/
 • انتخاب قسمت سیستم پاسخگویی از سمت چپ منوی سایت
 • عضویت در سایت سازمان سنجش ضمن وارد نمودن اطلاعات لازم
 • ورود به سیستم پاسخگویی با ثبت ایمیل و رمز عبور
 • ورود به صفحه ثبت درخواست و ثبت درخواست جدید
 • انتخاب نوع و سال آزمون
 • بیان اعتراض و ثبت آن

شرکت در کلاس کنکور حضوری می تواند موجب ارتباط بهتر میان داوطلب و اساتید شود و این به درک بهتر مطالب درسی کمک خواهد کرد. برای اکثر داوطلبان که شرکت حضوری در مدارس را تجربه کرده اند، شرکت در کلاس کنکور حضوری می تواند قابل درک تر باشد. توصیه میشود وارد صفحه ی کلاس کنکور شوید.

جمع بندی:

رقابت برای دستیابی به بهترین رشته های زیر مجموعه ی ریاضی و برترین دانشگاهها، همواره میان متقاضیان آزمون سراسری کنکور ریاضی تنگاتنگ است. از همین رو بعد از آزمون هر سال، داوطلبان، بسیار پیگیر سوالات آزمون ریاضی و کلید آنها خواهند بود. عده ای برای سنجش حدودی رتبه با مقایسه سوالات ازمون و پاسخ‌های خود، و عده ای دیگر برای آشنایی با نحوه طراحی سوالات برای شرکت در آزمون سال اینده.

در هر دو صورت برای دستیابی اسان شما، در این مقاله کلید سوالات ریاضی ۱۴۰۲ را قرار خواهیم داد.

تا اینجا امدی نمیخوای یه امتیاز بدی ؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *