تحصیلات, معرفی کلاس های کنکور

تدریس خصوصی ریاضی یازدهم تجربی

تدریس خصوصی ریاضی یازدهم تجربی

ریاضی پایه یازدهم تجربی را می‌توان یکی از دروس سخت و البته مهم دوران تحصیل به شمار آورد. تمامی دانش‌آموزانی که بخواهند نمره خوب و قابل قبولی در این پایه و آمادگی لازم برای تست‌های کنکور این درس به دست آورند، ملزم به یادگیری کامل این درس هستند.

تماس با موسسه خواجه نصیر.

ضعف در پایه علمی ریاضی، نا‌کارآمدی عوامل مدرسه، روش تدریس نامناسب و عدم علاقه به یادگیری این درس مجموعه عواملی هستند که سبب می‌شوند دانش‌آموزان نمره پایینی در این درس کسب کنند. بنابراین بسیاری از خانواده‌ها یا محصلین اقدام به یادگیری ریاضی یازدهم تجربی به صورت کلاس خصوصی می‌کنند.

پیشنهاد کاربران:

تدریس خصوصی ریاضی دبیرستان

معلم خصوصی ریاضی یازدهم تجربی

هنگامی که خانواده‌ها اقدام به فرستادن فرزندان خود به کلاس خصوصی ریاضی برای پایه یازدهم تجربی می‌کنند، به آیتم‌های متفاوتی توجه می‌کنند که مهم‌ترین آن پیدا کردن اساتید مجرب با بودجه مناسب است. داشتن یک معلم مسلط و با‌تجربه، کمک شایانی به ایجاد انگیزه و یادگیری بهتر این درس کاربردی به دانش‌آموزان می‌کند. شناخت و بهره‌گیری از تخصص معلمان و مشاوران زبده مؤسسه آموزشی خواجه نصیر راهگشای موفقیت این پایه محسوب می‌شود.

آیا امکان برگزاری کلاس ها به صورت گروهی وجود دارد؟

دانش‌آموزانی که تمایل به شرکت در کلاس‌های ریاضی پایه یازدهم تجربی را دارند، می‌توانند به صورت گروهی نیز در این کلاس‌ها حضور یابند. آن‌ها می‌توانند با دوستان خود و در گروه‌های 5 نفره در این کلاس‌ها شرکت کنند یا درخواست کلاس گروهی دهند تا مشاوران مؤسسه، متقاضیان را بسته به تایم مورد‌نظر در گروه‌های 5 نفری دسته‌بندی کنند.

کلاس خصوصی ریاضی یازدهم تجربی چند جلسه هست؟

آموزش صفر تا صد تمامی فصول ریاضی پایه یازدهم رشته تجربی بدین شرح خواهد بود که در فصل اول مباحث جبر و حساب که اتفاقاً برای کنکور نیز اهمیت زیادی دارد، دوره می‌شود. در فصل دوم با‌توجه به حجم نه چندان زیاد، مبحث هندسه در زمان کمی تدریس می‌شود. فصل سوم ریاضی یازدهم تجربی نیز شامل توابع و عملیات روی آن است که حتما سؤالات متعددی از آن در کنکور می‌آید و اهمیت بالایی دارد.

در فصل چهارم مثلثات و موارد محاسباتی کار می‌شود، همچنین توابع نمایی و لگاریتمی در فصل پنجم آموزش داده می‌شود. یک استاد متبحر می‌تواند این فصول را در چند جلسه و بسته به نیاز دانش‌آموز برگزار کند. شایان ذکر است متقاضی بابت هر ۹۰ دقیقه کلاس خصوصی 1.5 میلیون تومان هزینه پرداخت می‌کند.

نحوه برگزاری کلاس های خصوصی خواجه نصیر

دانش‌آموزان علاقه‌مند به یادگیری ریاضی پایه یازدهم رشته علوم‌تجربی می‌توانند بسته به سلیقه و شرایط خود به صورت حضوری در مؤسسه و یا منزل  به یادگیری درس ریاضی بپردازند تا بتوانند به بهترین شکل ممکن آماده امتحانات پایان سال شوند. همچنین مؤسسه خواجه نصیر امکان آموزش به صورت آنلاین برای دانش‌آموزانی که تمایل به این نوع کلاس مجازی را دارند، فراهم می‌کند. پس از ثبت‌نام دانش‌آموز در کلاس‌های خصوصی اساتید مجرب این مؤسسه با توجه به نیاز و درخواست وی و به‌طور معمول در بعداز‌ظهرها جلسات آموزشی را طراحی و آغاز می‌کنند.

نحوه برگزاری کلاس های خصوصی خواجه نصیر

مؤسسه خواجه نصیر به صورت تخصصی به امر آماده‌سازی دانش‌آموزان مقطع دبیرستان می‌پردازد و برای ریاضی دانشگاه کلاس خصوصی ندارد اما با رشد دانش‌آموزان در این درس قطعاً موفقیت بهتری در نتایج کنکور حاصل خواهد شد. خانواده‌ها می‌توانند با اطمینان کامل از تجهیزات و امکانات آموزشی این مؤسسه بهترین شرایط برای تحصیل و رفع اشکال‌های ریاضی فرزندان خود را مهیا کنند.

در صورت راضی نبودن از مدرس چکار باید بکنم؟

یکی از دغدغه خانواده‌ها پس از صرف هزینه و وقت، بازدهی بالا در درس فرزندان است. به‌کارگیری اساتید متخصص، هزینه مقرون‌به‌صرفه و محیط آموزشی مناسب در کنار هم باعث ایجاد حس رضایت دانش‌آموزان و خانواده‌های آنان در خواجه نصیر می‌گردد اما با این وجود مؤسسه امکانی فراهم کرده است که در صورت راضی نبودن از مدرس مورد‌نظر از ادامه شرکت در کلاس انصراف داد. با توجه به این موضوع ابتدای ثبت‌نام تنها هزینه ۱ تا ۳ جلسه پرداخت می‌شود و در صورت رضایت فرد متقاضی، ثبت‌نام ماهیانه انجام می‌گیرد.

نتیجه گیری

با توجه به سوابق مؤسسه خواجه نصیر، پیشنهاد ما به خانواده‌هایی که نگران ضعیف بودن فرزند خود در درس ریاضی پایه یازدهم تجربی یا دیگر دروس تخصصی هستند، بهره‌گیری از امکانات آموزشی این مؤسسه است زیرا تدریس خصوصی شرایط بهینه‌ای برای به دست آوردن اطلاعات و یادگیری عمیق دانش‌آموز در یک محیط آرام و بی‌تنش مهیا می‌کند.

تا اینجا امدی نمیخوای یه امتیاز بدی ؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *