تحصیلات

اخذ مدرک کاردانی غیر حضوری

اخذ مدرک کاردانی غیر حضوری

متاسفانه در کشور ما بسیاری از افراد به جهت دارا نبودن مدرک دانشگاهی، نمی‌توانند به موقعیت‌های شغلی و مهاجرتی ایده‌آلی دست یابند. از طرف دیگر بسیاری از موسسات دولتی و خصوصی در زمان استخدام، به مدرک دانشگاهی بیش از تجربه (هر چند در سطح عالی) افراد توجه میکنند.

تماس با موسسه خواجه نصیر.

به همین جهت یکی از اصلی‌ترین شرایط دریافت موقعیتهای موفق شغلی یا مهاجرتی، دارا بودن مدارک تحصیلی معتبر مانند مدرک کاردانی است. شاید در حال حاضر در موقعیتی واقع شده باشید که شرایط حضور و صرف وقت برای دریافت مدرک را ندارید و یا اینکه نیاز است در کمترین زمان ممکن و قانونی به آن دسترسی پیدا کنید.

یکی از راههای دریافت مدرک کاردانی در چنین شرایطی، اخذ مدرک آن به صورت غیرحضوری خواهد بود .

برای این که بیشتر با اخذ مدرک کاردانی غیر حضوری آشنا شوید، در ادامه با ما همراه باشید.

پیشنهاد کاربران:

تحصیلات تکمیلی

دریافت مدرک کاردانی

در ابتدا شاید لازم باشد به این چالشهای ذهنی بپردازیم که

 مدرک تحصیلی کاردانی چه کمکی به ما خواهد کرد؟

آیا مدرک کاردانی میتواند دلیل قابل قبولی برای تغییر سطح توانایی ما محسوب گردد یا تنها یک هدف اجباری در جامعه‌ی امروزی می‌باشد؟

آیا صرف وقت و هزینه جهت دریافت مدرک کاردانی میتواند کمک کند تا به یک زندگی ایده‌آلی برسیم؟

آیا مهم است در چه رشته‌ای اقدام به دریافت مدرک کاردانی کنیم؟

و هزاران سوال از این قبیل که میتواند ذهن ما را سردرگم کند.

به چند دلیل میتوان گفت اخذ مدرک کاردانی غیر حضوری یا حضوری میتواند برای شما سودمند باشد.

۱- امکان داشتن فرصت‌های بهتر و بیشتر شغلی

مزیت اصلی که میتواند یک مدرک کاردانی معتبر برای شما به همراه بیاورد، فراهم کردن شرایط شغلی مناسب‌تر است.

شاید در حرفه‌ای تبهر فراوانی دارید و میخواهید مدرک دانشگاهی متناسب با آن داشته باشید. اما بنا به برخی شرایط قادر نیستید در کلاسهای رشته‌ی مرتبط با کارتان حاضر شوید. اما خبر خوش اینکه شما می‌توانید در زمینه‌ی شغلی خود، در کمترین زمان ممکن و با صرف هزینه اندک، مدرک تحصیلی کاردانی خود را بگیرید. اینکه کسب مدرک کاردانی کنید صرفا نمی‌تواند مجوزی جهت داشتن شغل مورد نظر باشد. اما این امکان را ایجاد میکند که با دانش و مهارت بیشتر به حرفه‌تان ادامه دهید.

۲- امکان داشتن فرصتی بهتر برای مهاجرت

امروزه در کشورمان بسیار شاهد رقابتهای شغلی و تحصیلی جهت مهاجرت هستیم. قطعا در بسیاری مواردی، داشتن مدرک کاردانی معتبر میتواند در سرنوشتتان علاوه بر سطوح داخلی در سطح بین‌المللی هم تاثیرگذار باشد.

مهم است بدانید اینکه مهارت شما در یک کار به چه میزان بالاست، برای سطح بین‌الملل، کافی نبوده و داشتن مدرک دانشگاهی معتبر کاردانی میتواند مهر تاییدی بر این تجربه‌ی کاری باشد. پس چنانچه قصد دارید اقدام به مهاجرت کنید پیشنهاد میکنیم حتما در پی گرفتن مدرک تحصیلی معتبر و مرتبط با فعالیت شغلی و مهارتهای خود باشید.

افرادی که می‌خواهند برای دریافت ویزای دانشجویی، مدرک تحصیلی کاردانی مرتبط داشته باشند می‌توانند با مشاورین و متخصصین مجرب مجموعه‌ی ما، مشورت کرده تا به بهترین نحو هدایت شوند.

خرید مدرک کاردانی با استعلام

خرید مدرک کاردانی با استعلام

با این که موسسه خواجه نصیر به هیچ عنوان به شما در خرید مدرک کاردانی کمک نمی‌کند اما خود را ملزم میداند که شما را در این خصوص آگاه کند.

متاسفانه در بحث بازار خرید و فروش مدارک دانشگاهی شاهد انواع جعل مدرک در تمامی مقاطع هستیم که طبیعتاً غیرقانونی و مشمول مسئولیت قانونی میباشند. در چنین شرایطی فرد جعل کننده، میتواند مدعی باشد که قادر است هر مدرکی را برای هر رشته‌ای جعل کند اما آیا به نظر شما این مدرک دارای اعتبار است؟

مورد دیگری که در ارتباط با خرید مدارک دانشگاهی مانند کاردانی میتواند قابل مشاهده باشد، این است که در نمونه‌ی خریداری شده، کمتر نام دانشگاههای معتبر دیده میشود. این موضوع تنها به نام و اعتبار دانشگاه محدود نمی‌گردد و بلکه با نگاهی دقیق در انها، میتوانید نقطه ضعف‌های فراوانی بیابید.

شاید این پیشنهاد وسوسه کننده باشد که کمتر از مدت زمانی مانند یک ماه بتوانید یک مدرک کاردانی خریداری کنید. اما آیا واقعا قصد شما این است که فقط اسماً صاحب این مدرک شوید؟ یا این که قرار نیست برای منظور خاصی مورد استفاده قرار دهید؟ 

پس به جای صرف هزینه فراوان و به جان خریدن عواقب قانونی، کافیست به آسانی و با هزینه‌ی بسیار کمتر، با گذراندن مدتی کمتر از حالت عادی، مدرکی واقعی و معتبر دریافت نمایید. پس با خودتان صادق باشید و با شرکت حتی غیرحضوری در کلاسهای دانشگاهی، علاوه بر کسب مدرک کاردانی معتبر،  قادر باشید از آن در موقعیت‌های مختلف شغلی و مهاجرتی استفاده کنید.

ارزش دوره و مدرکی که دریافت میکنید برحسب اینکه شما دوره‌ی کاردانی خود را در کجا و به چه صورت گذرانده باشید مشخص میگردد. پس لازم است به این موضوع اهمیت دهید که به جای خرید موارد بی اعتبار یا شرکت در موسسات کم اعتبار، با یک مدرک کاردانی باارزش و معتبر برای خودتان موقعیتهای بهتری فراهم کنید.

سخن پایانی:

با توجه به این که در حال حاضر افراد دارای دغدغه‌های بسیاری هستند، شاید نتوان زمان مشخصی را برای سپری کردن و  گذراندن واحدهای دوره کاردانی اختصاص داد. میبایست پیش از هر موردی، مطمئن شوید اهداف تحصیلی، شغلی و آینده خود را با دقت انتخاب کرده‌اید. به این معنی که رشته‌ی انتخابی شما در خصوص دستیابی به اهدافتان، موثر و کارآمد است.

 مشاوران آموزشی و تحصیلی مجرب می‌توانند با درنظر گرفتن تواناییها و اهداف شما، به شما در این راه کمک موثری نمایند.

بعد از اطمینان از رشته‌ی تحصیلی انتخابی، نوبت آن است که با در نظر گرفتن شرایط‌تان در خصوص نحوه‌ی گذران دوره‌ی تحصیلی و اخذ مدرک برنامه‌ریزی کنید.

مهم است در خصوص گذران دوره‌ی کاردانی، بدانید که میبایست در کلاسها حضور داشته، تکالیفتان را به انجام رسانده و در امتحانهای نهایی شرکت کنید. حال این امکان وجود دارد که به هر دلیلی مانند شاغل بودن، زمان یا شرایط کافی برای شرکت حضوری در جلسات و امتحانات را نداشته باشید. در این مرحله میتوانید با گرفتن راهنمایی از مشاورین و متخصصان مجرب تحصیلی خواجه نصیر از شرایط بخصوص و برنامه‌ریزی دقیق در این زمینه بهره ببرید.

تا اینجا امدی نمیخوای یه امتیاز بدی ؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *