آموزش آنلاین کنکور

بهترین کتاب برای آموزش زیست کنکور

بهترین کتاب برای آموزش زیست کنکور

زیست شناسی مهم ترین درس رشته علوم تجربی در کنکور است و تراز بالایی دارد همینطور این درس به خاطر اینکه مباحث مفهومی دارد بسیار سخت تر از باقی درس ها است.

تماس با موسسه خواجه نصیر

برای اینکه بتونید در درس زیست شناسی کنکور درصد خوبی را بزنید ، راه های مختلف وجود دارد که یکی از این راه ها استفاده از خدمات آموزشی و یا استفاده از کتاب های کمک آموزشی زیست  است که در این مطلب با بررسی بهترین کتاب برای آموزش زیست کنکور و نکات مربوط به آن را به شما خواهیم گفت که برای به دست آوردن درصد خوب در کنکور چه کتاب هایی بخوانید در نتیجه پیشنهاد می کنیم تا انتهای این مقاله را مطالعه کنید.

 برای موفقیت در کنکور تجربی نیاز دارید تا در درس زیست شناسی هم موفق باشید. و برای موفقیت در این درس شما نیاز به آموزش های مفهومی دارید توصیه میشود وارد صفحه ی آموزش زیست کنکور شوید تا درصد خوبی در کنکوردرس زیست شناسی بزنید.

 زیست شناسی کنکور

 برای اینکه پاسخ مناسبی برای سوال بهترین کتاب برای آموزش زیست کنکور چیست؟ داشته باشیم ابتدا نیاز است با ماهیت این درس در کنکور آشنا شویم و بدانیم چگونه در کنکور از زیست شناسی سوال داده می شود تا بتوانیم بهترین انتخاب رو داشته باشیم.

زیست شناسی کنکور نظام جدید از ۵۰ سوال تشکیل شده که دانش آموزان رشته تجربی باید در ۳۶ دقیقه به سوالات زیست کنکور پاسخ دهند.

سوالات زیست کنکور از پایه دهم ، یازدهم و دوازدهم طراحی می‌شود که بودجه بندی زیست کنکور به صورت زیر است:

زیست پایه دهم: ۱۷ سوال

زیست پایه یازدهم: ۱۷ سوال

زیست پایه دوازدهم: ۱۶ سوال

 ویژگی های بهترین کتاب برای زیست کنکور

 کتاب کمک آموزشی که برای زیست شناسی کنکور انتخاب می کنید باید ویژگی هایی داشته باشد تا شما با کمک آن بتوانید به سوالات سخت و مفهومی و ترکیبی زیست کنکور پاسخ دهید که برخی از این ویژگی ها به صورت زیر است:

1_آموزش به صورت مفهومی

2_آموزش به صورت مختصر و کنکوری

3_آموزش به صورت نوین

4_متناسب بودن حجم کتاب با آموزشی که داده میشود

5_ داشتن تست های ساده، متوسط ،سخت و تست های ترکیبی

و…

بهترین منابع کمک آموزشی

 بهترین منابع کمک آموزشی برای زیست کنکور

 قبل از اینکه به سراغ منابع کمک آموزشی زیست کنکور بروید بهتر از سطح درسی خودتون رو مشخص کنید و سپس به سراغ خرید کتاب کمک آموزشی بروید دانش آموزان رشته تجربی ممکن است دارای سه سطح مختلف درسی باشد:

سطح ضعیف: داوطلبانی که زیست را زیاد مطالعه نکردند و پایه خوبی ندارند

 سطح متوسط: داوطلبانی که در زیست پایه های خوبی دارند و نیاز است که تست های بیشتری بزنند

 سطح پیشرفته: داوطلبانی که بر روی مواد سس زیست تسلط بالایی دارند این گروه نیاز تو به صورت تست های سخت زمان دار و چالشی بروند.

نیاز است تا شما علاوه بر کتاب یک آموزش کنکوری برای تسلط روی این درس ببینید کلاس کنکور زیست شناسی به شما این امکان و تضمین را می‌دهد تا در این درس، در کنکور با زدن یک درصد خوب موفق شوید. حتما از صفحه ی کلاس کنکور زیست شناسی دیدن فرمایید.

منابع زیست شناسی کنکور

گاج نقره ای: تست های موجود در این کتاب بسیار جامع است و اگه داوطلبی بتونه این کتاب رو به طور کامل استفاده کنه میتونه درصد خیلی خوبی این درس رو بزنه

پاسخنامه بسیار کامل

تاکید بر نکات کلیدی و پرکاربرد

تفکیک سوالات کنکور و سنجش و تالیفی

از ویژگی های بارز این کتاب است.

 خیلی سبز: کتابی با حجم زیاد و درسنامه بسیار جامع و کامل تنها عیبش همین حجم زیادشه اما منبع خیلی خوبیه با خوندن کاملش حرف زیادی در علم زیست شناسی خواهید داشت.

بهترین منابع کمک آموزشی

جمع بندی

 زیست شناسی در کنار اهمیتی که دارد درس سختی هم هست که برای تسلط بر روی آن و آماده شدن به پاسخگویی سوالات زیست کنکور باید آموزش خوبی ببینید و تست های زیادی بزنید تا بتوانید در کنکور درصد خوبی را بزنید.

شما میتوانید سوالات خود را از طریق کامنت ها و با تماس تلفنی با موسسه خواجه نصیر بپرسید و اطلاعات مورد نظر خودتان را به دست بیاورید

همچنین شما می توانید از دو جلسه مشاوره تلفنی رایگان و یک جلسه مشاوره حضوری رایگان در موسسه کلاس کنکور خواجه نصیر استفاده کنید. برای استفاده از این خدمات فقط کافیست به صفحه ارتباط با ما مراجعه کنید.

تا اینجا امدی نمیخوای یه امتیاز بدی ؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *