آموزش آنلاین کنکور

آموزش کنکوری ریاضی دهم تجربی

آموزش کنکوری ریاضی دهم تجربی

درس ریاضی یکی از دروس مهم در کنکور سراسری است. که به خاطر داشتن محاسبات سنگین و پیچیده به سختی می شود به سوالات آن در کنکور پاسخ داد.

تماس با موسسه خواجه نصیر

در گروه آموزشی تجربی درس ریاضی جز درس هایی است که داوطلبان نمی توانند به خوبی به سوالات آن پاسخ دهند و یا به خاطر محاسبات پیچیده ریاضی کنکور آن را کنار می‌گذارند. اما باید بدانید که پاسخ به سوالات ریاضی کنکور تاثیر زیادی در بهبود تراز کنکور شما دارد.

برای پاسخگویی به سوالات ریاضی تجربی شما می‌توانید از عوامل زیادی که تاثیر گذار است مثل: کلاس کنکور ریاضی تجربی و آموزش کنکوری ریاضی تجربی کمک بگیرید و همچنین بسیار بهتر است که برای تقویت درس ریاضی در کنکور آموزش های کنکوری را از پایه شروع کنید و به ترتیب ابتدا از آموزش کنکوری ریاضی دهم تجربی و سپس آموزش کنکوری ریاضی پایه یازدهم و دوازدهم را ببینید.

 بودجه بندی ریاضی

ریاضی دهم کنکوری

 بودجه بندی ریاضی و آشنا بودن با آن به شما کمک زیادی می‌کند تا از بخش های مهم ریاضی در کنکور و مباحث سخت و آسان ریاضی اطلاع داشته باشید. تا بتوانید راحت تر مطالعه و آموزش کنکوری ریاضی را برای کنکور مدیریت کنید.

برای کنکور ، داوطلبان کنکور تجربی باید به 30 سوال ریاضی در مدت زمان ۴۷ دقیقه پاسخ دهند و برای هر سال تقریباً ۹۶ ثانیه وقت دارند که وقت کافی برای حل محاسبات ریاضی نیست.

با شرکت در کلاس کنکور ریاضی خوب و دیدن آموزش کنکوری شما به راحتی با تمامی نکات آشنا میشوید و آنها را یاد می‌گیرید. توصیه میشود حتما وارد صفحه ی کلاس کنکور ریاضی شوید تا بتوانید یک تراز خوب بدست آورید.

در نتیجه شما باید برای درس ریاضی، آموزش کنکوری همراه با راه حل های کنکوری را آموزش ببینید تا بتوانید به سوالات ریاضی در این مدت زمان پاسخ دهید.

 بودجه بندی ریاضیات کنکور تجربی

بخش مثلثات: 4 سوال

بخش هندسه: 3 سوال

بخش احتمالات: 2 سوال

بخش مشتق: 4 سوال

بخش الگو: 1 سوال

بخش معادلات و نامعادلات: 3 سوال

بخش لگاریتم: 2 سوال

بخش آمار: 1 سوال

بخش کاربرد مشتق: 2 سوال

بخش مقاطع مخروطی: 1 سوال

بخش شمارش بدون شمردن: 1 سوال

بخش حد و پیوستگی: 4 سوال

بخش تابع: 2 سوال

آیا شرکت در کلاس کنکور تضمینی برای موفقیت در تست های ریاضی کنکور است؟

شرکت در کلاس کنکور تضمینی برای موفقیت در تست های ریاضی کنکور هیچگونه تضمینی نیست. درست است که برای آموزش ریاضی دهم کنکور کلاس کنکور بسیار موثر است؛ اما باید به یک سری نکات توجه داشته باشد؛ علاوه بر شرکت در کلاس، دانش آموزان باید به خوبی و با تمرینات مناسب به مفاهیم ریاضیات آشنا شوند. همچنین، باید به خوبی با روش های حل سوالات در آزمون کنکور آشنا شوند و از روش های تعاملی در کلاس استفاده کنند.

علاوه بر این، موفقیت در تست های ریاضی کنکور به عوامل دیگری نیز بستگی دارد. این عوامل شامل مهارت های زبان انگلیسی، مهارت های علوم پایه و دانش عمومی هستند. بنابراین، شرکت در کلاس کنکور تضمینی تنها یک قدم اولیه است و دانش آموزان باید به خودآموزی و تمرینات مناسب نیز توجه کنند.

به طور کلی، شرکت در کلاس کنکور تضمینی می تواند به دانش آموزان کمک کند تا با مفاهیم ریاضیات و روش های حل سوالات آشنا شوند. اما برای موفقیت در تست های ریاضی کنکور، باید به عوامل دیگری نیز توجه کرد و به خودآموزی و تمرینات مناسب نیز اهمیت داد.

پیشنهاد نویسنده: تدریس کنکوری ریاضی دهم تجربی

 ویژگی های آموزش کنکوری

 ویژگی های آموزش کنکوری ریاضی دهم تجربی

 برای یادگیری و دیدن آموزش کنکوری ریاضی دهم تجربی حتما آموزش کنکوری که می بینید باید یک سری ویژگی هایی داشته باشد تا شما با خیال راحت به سراغ یادگیری این آموزش ها بروید و نه هزینه و نه وقت خودتون را تلف کنید.

هزینه کلاس کنکور تجربی چقدر است؟ در لینک مشخص شده کامل توضیح داده ایم.

از ویژگی های آموزش کنکوری می توان به موارد زیر اشاره کرد:

1_آموزش کنکوری توسط اساتید برتر

2_آموزش روش مطالعه

3_آموزش نحوه تست زدن

4_برنامه ریزی دقیق

5_آموزش نکات و راه حل های کنکوری

6_ برگزاری کلاس های رفع اشکال  

7_برگزاری آزمون های آزمایشی

8_مشورت و مشاوره با رتبه های برتر

و…

 جمع بندی

 شما برای موفقیت در کنکور باید در تمامی درس ها خوب باشید و درصد قابل قبولی بزنید مخصوصاً در درس مهمی مثل ریاضی.

در کنکور سراسری برای اینکه شما بتوانید در مدت زمان مشخص به سوالات ریاضی پاسخ دهید نیاز است که به کمک آموزشی کنکوری دهم تجربی و پایه یازدهم و دوازدهم همچنین آشنا بودن با بودجه بندی ریاضی کنکور تجربی ، مهارت و آمادگی خود را برای کنکور بالا ببرید و با کمک نکات کنکوری و راه حل های کنکوری که آموزش دیده اید ، در یک زمان خوب و کم به سوالات پاسخ دهید.

کلاس کنکور در هر سه پایه برای داوطلبان مهم است چون به راحتی می توانید با یک آموزش خوب و برنامه ریزی دقیق و شروع از پایه دهم، با کلاس کنکور پایه دهم خودشان را برای کنکور آماده کند و منتظر یک نتیجه خوب باشد. به دهمی های عزیز توصیه میشود حتما وارد صفحه ی کلاس کنکور پایه دهم شوند.

شما میتوانید سوالات خود را از طریق کامنت ها و با تماس تلفنی با موسسه خواجه نصیر بپرسید و اطلاعات مورد نظر خودتان را به دست بیاورید.

همچنین شما می توانید از دو جلسه مشاوره تلفنی رایگان و یک جلسه مشاوره حضوری رایگان و بصورت ویژه و تخصصی از خدمات مشاور رایگان کنکور تجربی در موسسه خواجه نصیر استفاده کنید. برای استفاده از این خدمات فقط کافیست به صفحه ارتباط با ما مراجعه کنید.

 

تا اینجا امدی نمیخوای یه امتیاز بدی ؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *