آخرین اخبار کنکور

 منابع کنکور ریاضی 1403 

 منابع کنکور ریاضی 1403 

مهم ترین عامل موفقیت در کنکور، آشنایی با منابع کنکور ریاضی 1403 است. منابع کنکور ریاضی و سایر رشته ها نیز هر سال توسط سازمان سنجش و آموزش در سایت سازمان قرار داده می شود. برای کسب رتبه ای دلخواه در دانشگاه مورد علاقه خود باید به تمامی منابع کنکور ریاضی 1403 تسلط کافی داشته باشید. همچنین باید در کنار تسلط به تمامی مباحث مهم، با شیوه های تست زنی آشنا باشید تا بتوانید سوالاتی را که به منظور تفکیک و درجه بندی داوطلبان از یکدیگر، پیچیده تر طراحی شده اند را به آسانی پاسخ دهید.

تماس با موسسه خواجه نصیر.

منابعی که در سایت سنجش برای کنکور ریاضی قرار داده اند، شامل دروس اختصاصی می شود. برای درس هندسه یک، کتاب تحصیلی مقطع دهم، برای درس هندسه دو، کتاب تحصیلی مقطع یازدهم و برای هندسه سه، کتاب تحصیلی مقطع دوازدهم به عنوان منبع معرفی شده است. برای درس آمار و احتمال کتاب تحصیلی مقطع یازدهم منبع می باشد. منبع تحصیلی برای درس حسابان یک و دو، کتب مقاطع یازدهم و دوازدهم می باشد. برای درس ریاضیات گسسته کتاب مقطع تحصیلی دوازدهم به عنوان منبع اصلی در دفترچه تعیین شده است. همچنین برای دروس فیزیک یک و دو و سه و همچنین شیمی یک و دو و سه کتاب های مقطع تحصیلی دهم، یازدهم و دوازدهم برای هر یک است. ذکر این نکته ضروری است که باید منابع تعیین شده آخرین نسخه چاپ باشند.

به چه کلاسی کلاس آنلاین میگویند؟ برای اطلاعات بیشتر توصیه میشود وارد صفحه ی کلاس کنکور آنلاین شوید.

بهترین منابع کنکور ریاضی 1403

منابع بسیاری طی چند سال اخیر توسط موسسات کنکوری به بازار عرضه شده اند و کیفیت آن ها بسیار متفاوت است. در درجه اول بهترین منابع کنکور ریاضی 1403، کتاب اصلی مقطع تحصیلی تعیین شده در بودجه بندی منابع کنکور است. ابتدا باید داوطلب تسلط کافی روی کتاب اصلی داشته و سپس با خواندن منابع کمک درسی و منابع تست زنی، اطلاعات خود را از مباحث مهم افزایش داده و مهارت خود را در تست زنی تقویت کند. بعد از تسلط بر کتاب درسی، شناخت بهترین منابع از طریق مشورت با مشاور تحصیلی مجرب و بهره مندی از تجارب رتبه های برتر کنکور است.

برای درس ریاضی و حسابان، بهترین منابع موجود کتاب های جامع خیلی سبز ( سری تست ) و کتاب انتشارات الگو ( سری تست ) است. برای درس فیزیک منابع توصیه شده عبارتند از کتاب انتشارات خیلی سبز ( سری جامع پایه و دوازدهم ) و کتاب انتشارات گاج ( میکرو طبقه بندی). برای مبحث هندسه که سوالات آن در دفترچه ریاضی طرح می شود کتاب انتشارات مهر و ماه ( سری جامع ) و کتاب انتشارات خیلی سبز ( سری جامع ) توصیه می شود.

در درس گسسته و آمار و احتمال نیز مطالعه کتاب های انتشارات نشر الگو ( سری تست ) و کتاب انتشارات خیلی سبز ( سری جامع و تست ) می تواند مفید باشد. از بهترین منابع کنکور ریاضی 1403 برای درس شیمی نیز می توان کتاب های انتشارات نشر الگو ( سری جامع تست ) و  کتاب انتشارات گاج ( میکرو طبقه بندی ) را نام برد. اگر شما داوطلب کنکور ریاضی 1403 هستید، باید با توجه به توانایی و دانش علمی خود و همچنین با مشورت با مشاور تحصیلی، منبع مناسب خود را انتخاب کنید و بر آن تسلط کافی پیدا کنید.

بهترین منابع فیزیک کنکور ریاضی

بهترین منابع فیزیک کنکور ریاضی

درس فیزیک یکی از دروس تخصصی و مهم در کنکور ریاضی است و همه داوطلبان به دنبال کسب درصد بالای پاسخگویی صحیح به سوالات این درس در کنکور ریاضی می باشند. منابع مختلفی در زمینه درسنامه و تست  برای درس فیزیک چاپ شده اند. بهترین منابع فیزیک کنکور، منابعی است که با توجه به نظرات رتبه های برتر با مشورت با مشاورین تحصیلی انتخاب شود. این منبع باید متناسب با سطح دانش علمی داوطلب انتخاب شود.

یک آموزش با کیفیت نتیجه یک کلاس خوب است. توصیه میشود برای اطلاعات بیشتر وارد صفحه ی کلاس کنکور شوید تا بتوانید از کلاس باکیفیت برخوردار شوید.

برای افرادی که در سطح مبتدی هستند، کتاب های آموزش شگفت انگیز خیلی سبز و کتاب سیر تا پیاز گاج منابع مناسبی هستند. برای داوطلبانی که آمادگی نسبی برای آزمون دارند، کتاب های فیزیک پایه و دوازدهم خیلی سبز، کتاب میکروطبقه بندی گاج و کتاب فیزیک پایه و دوازدهم مهر و ماه منابع مناسبی اند. افرادی که آمادگی کامل برای آزمون سراسری ریاضی دارند و میخواهند مهارت تست زنی خود را افزایش دهند، کتاب های فیزیک نردبان خیلی سبز و فصل آزمون خیلی سبز و آی کیو گاج توصیه می شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *