تحصیلات

آموزشگاه تدریس خصوصی ریاضی در تهران

آموزشگاه تدریس خصوصی ریاضی در تهران

ریاضی یکی از سخت‌ترین دروس دوره مدرسه و دشوارترین بخش از آزمون کنکور است. اگر در کلاس‌های خصوصی یا گروهی ریاضی شرکت کنید، زمینه را برای فراگیری کامل آن فراهم کرده‌اید. توجه داشته باشید که برای این کار باید یک آموزشگاه مناسب را انتخاب نمایید.

تماس با موسسه خواجه نصیر.

از آنجایی که در کلاس‌های گروهی امکان رفع ابهامات شما به صورت اختصاصی وجود ندارد، به شما توصیه می‌کنیم یک آموزشگاه تدریس خصوصی ریاضی در تهران پیدا کرده و درس ریاضی را اصولی یاد بگیرید. ما در این مطلب 10 آموزشگاه برتر در زمینه تدریس خصوصی ریاضی را به شما معرفی می‌کنیم.

1) مؤسسه خواجه نصیر

مؤسسه خواجه نصیر یکی از تخصصی‌ترین آموزشگاه‌ها در سطح شهر تهران است که دفتر مرکزی آن در خیابان نیاوران قرار دارد. این مؤسسه امکانات گسترده‌ای را در اختیار داوطلبی می‌گذارد. یکی از این امکانات تدریس خصوصی ریاضی است. اگر در دوره‌های این آموزشگاه شرکت کنید به خوبی می‌توانید خود را برای کسب نمره بالا در مدرسه، موفقیت در کنکور و ورود به دانشگاه آماده کنید.

توجه داشته باشید که تدریس ریاضی دانشگاه در بسیاری از مؤسسات انجام نمی‌شود اما اگر در زمان دبیرستان در کلاس‌های تدریس خصوصی ریاضی شرکت کنید دیگر نیازی به تقویت ریاضی خود در دوره دانشگاه نخواهید داشت. اگر می‌خواهید در کلاس‌های تدریس خصوصی مؤسسه خواجه نصیر شرکت کنید بهتر است با برخی از شرایط زیر آشنایی داشته باشید:

  • امکان تدریس خصوصی ریاضی هم در منزل و هم در مؤسسه وجود دارد.
  • هزینه هر ۹۰ دقیقه تدریس یک میلیون و پانصد هزار تومان است و فرقی نمی‌کند که این جلسات در منزل شما برگزار شوند یا در جلسات تدریس خصوصی مؤسسه شرکت نمایید.
  • امکان تدریس به صورت آنلاین نیز وجود دارد در این صورت در زمان شما صرفه‌جویی خواهد شد.
  • در صورت تمایل داوطلبین، امکان برگزاری کلاس‌ها حداکثر تا ۵ نفر نیز وجود دارد.
  • برای آنکه داوطلبین از روند برگزاری کلاس رضایت کامل داشته باشند ابتدا شهریه ۱ تا ۳ جلسه از آنها دریافت می‌شود در صورتی که از نحوه تدریس اساتید راضی باشند، می‌توانند شهریه کلاس‌ها را به صورت ماهیانه پرداخت نمایند.

همانطور که ملاحظه می‌کنید تمام شرایط فوق برای رفاه حال داوطلبین در نظر گرفته شده است تا شرکت‌کنندگان به هدف خود از شرکت در کلاس‌های تدریس خصوصی ریاضی برساند.

مؤسسه خواجه نصیر

2) خانه ریاضی صدرا

خانه ریاضی صدرا یکی از مؤسسات شناخته شده در محله افسریه است و کلاس‌های تدریس خصوصی بسیار خوبی را برای دانش‌آموزان این منطقه فراهم کرده است. اگر شما هم در این منطقه از تهران سکونت دارید به راحتی می‌توانید برای فراگیری مباحث مختلف ریاضی در کلاس‌های خصوصی این مؤسسه شرکت کنید.

3) مجتمع راه دانش

این آموزشگاه که در منطقه سه تهران یعنی محله سیدخندان فعالیت می‌کند، اساتید باتجربه‌ای را به کار گرفته است. هم‌زمان با برگزاری کلاس‌های تدریس خصوصی ریاضی برای دانش‌آموزان با والدین آن‌ها نیز ارتباط برقرار کرده و پیشرفت دانش‌آموز را به اطلاعشان می‌رساند. همچنین منابع آموزشی خوبی را در اختیار دانش‌آموزان قرار می‌دهد.

4)آموزشگاه ریاضی سرای علم

یکی دیگر از مؤسسات آموزشی تخصصی ریاضی که در منطقه سه تهران، محله دروس واقع شده، آموزشگاه ریاضی سرای علوم است. در کلاس‌های این مجموعه نه تنها مباحث درسی به صورت کامل به دانش‌آموزان آموزش داده می‌شود بلکه بر روی مهارت تست‌زنی در کنکور نیز کار خواهد شد. مشاوران تحصیلی همواره در کنار دانش‌آموزان این آموزشگاه هستند.

5) مؤسسه ریاضی کیدمس

اگر به دنبال موسسه‌ای برای تدریس خصوصی ریاضی در حوالی مرکز تهران می‌گردید مؤسسه ریاضی کیدمس را به شما پیشنهاد می‌کنیم. این آموزشگاه که در میدان انقلاب واقع شده می‌تواند به کودکان و نوجوانان ریاضی را به صورت بازی و با متدهای روز دنیا آموزش دهد. در صورتی که پایه ریاضی کودکان قوی باشد به هیچ عنوان با مشکلی در دوره تحصیلی خود روبرو نخواهند شد.

6)مؤسسه قانعی

در محله عباس‌آباد حوالی منطقه هفت تهران آموزشگاه بسیار خوبی برای تدریس خصوصی ریاضی مشغول به کار است. در این مؤسسه از اساتید بسیار موفقی برای تدریس دروس مختلف مانند ریاضی استفاده می‌شود. ریاضی نیز در آموزشگاه قانعی به دانش‌آموزان به صورت خصوصی یاد داده می‌شود.

7)آموزشگاه علوم آکادمی ایران

این آموزشگاه که در محدوده تهرانپارس و منطقه هشت واقع شده است، تمامی دروس تحصیلی را به صورت خصوصی تدریس می‌کند. ریاضی نیز یکی از دروسی است که در این آموزشگاه به طور کامل به داوطلبین آموزش داده خواهد شد. کلاس‌های این آموزشگاه به صورت خصوصی برگزار می‌شود و تلاش شده است تا بهترین اساتید برای تدریس خصوصی انتخاب شوند.

8) آموزشگاه منتخبین

ساکنین منطقه یک تهران در محله چیذر به راحتی می‌توانند به یکی از آموزشگاه‌های برتر در زمینه تدریس خصوصی ریاضی مراجعه کنند. آموزشگاه منتخبین سال‌ها تجربه در زمینه تدریس ریاضیات دارد و می‌تواند مفاهیم پایه و پیشرفته را در ریاضی به طور کامل به دانش‌آموزان آموزش دهد.

9) مؤسسه شکوفا

یکی دیگر از مؤسساتی که در منطقه یک و محله حکمت مشغول به فعالیت است، آموزشگاه شکوفاست که منابع آموزشی بسیار خوبی را در اختیار دانش‌آموزان خود قرار می‌دهد. این آموزشگاه با فراهم کردن محیط آموزشی مناسب و استفاده از اساتید باتجربه و متخصص تلاش کرده است تا بازدهی دانش‌آموزان را چندبرابر نماید. تدریس خصوصی ریاضی نیز یکی از خدمات این آموزشگاه است.

10) مؤسسه کیسان

مؤسسه کیسان

در منطقه شش تهران و حوالی محله یوسف‌آباد یکی از آموزشگاه‌های معتبر تدریس دروس مختلف مشغول به کار است. این آموزشگاه دوره‌های آموزشی خود را به صورت خصوصی و گروهی به دانش‌آموزان ارائه می‌کند. همچنین امکان برگزاری کلاس به صورت حضوری و غیرحضوری در این آموزشگاه وجود دارد. اگر به دنبال مرکز مناسبی برای تدریس خصوصی ریاضی می‌گردید، مؤسسه کیسان نیز پیشنهاد خوبی برای شماست.

سخن آخر

گاهی برای رسیدن به هدفی بزرگ باید هزینه‌هایی را تقبل کرد. به طور مثال اگر در دوره تحصیلی خود با مشکلی در درس ریاضی روبرو شدید بهتر است با شرکت در کلاس‌های تدریس خصوصی ریاضی این مشکلات و ابهامات را رفع کنید. مطمئن باشید که پرداخت کمی هزینه بیشتر ارزش تقویت دانش‌آموز در درس ریاضی را دارد.

ما در این مطلب 10 آموزشگاه برتر تدریس خصوصی ریاضی را به شما معرفی کردیم که در صدر آن‌ها نام آموزشگاه خواجه نصیر قرار دارد. شما می‌توانید با شرکت در دوره‌های آموزش خصوصی ریاضی هر یک از این آموزشگاه‌ها پایه خود را در درس ریاضی تقویت نموده و خود را برای شرکت در آزمون بزرگ کنکور آماده کنید.

تا اینجا امدی نمیخوای یه امتیاز بدی ؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *