تحصیلات

تدریس خصوصی ریاضی دوازدهم انسانی

تدریس خصوصی ریاضی دوازدهم انسانی

تعداد قابل‌توجهی از دانش‌آموزان رشته انسانی به درس ریاضی اهمیت زیادی نمی‌دهند و این سبب می‌شود که در پایه دوازدهم متوجه شوند که در درس ریاضی ضعیف عمل کرده‌اند، بنابراین نیاز به وجود کلاس‌های آموزشی فوق‌برنامه برای این درس و موفقیت در امتحانات پایان سال آن به ویژه آمادگی در امتحان کنکور به شدت احساس می‌شود.

تماس با موسسه خواجه نصیر.

خانواده‌ها با توجه به بودجه مالی خود می‌توانند به گرفتن معلم خصوصی برای بالا بردن سطح کیفی ریاضی فرزند خود، اقدام کنند. انتخاب یک آموزشگاه مناسب برای این امر مهم، دغدغه بسیاری از خانواده‌ها محسوب می‌شود زیرا با توجه به تعدد موسسه‌های کلاس خصوصی، ولی دانش‌آموز باید دقت کند که معلم فرزند او ضمن بهره‌گیری کامل از تجربه، سابقه و تسلط کامل بر مباحث درسی قادر به ایجاد رابطه صمیمانه با دانش‌آموز خود است. موسسه خواجه نصیر یک بستر مناسب برای دانش‌آموزانی است که نیاز به شرکت در کلاس‌های خصوصی ریاضی پایه دوازدهم رشته انسانی دارند.

بیشتر بخوانید:

تدریس خصوصی ریاضی

آیا امکان برگزاری کلاس ها به صورت گروهی وجود دارد؟

دانش‌آموزانی که برای کلاس خصوصی ریاضی پایه دوازدهم انسانی ثبت نام می‌کنند، می‌توانند تقاضای کلاس به صورت گروهی را نیز داشته باشند. البته این موسسه کلاس‌های گروهی را تا تعداد ۵ نفر برگزار می‌کند زیرا در صورت وجود تعداد بیشتر دانش‌آموز در یک کلاس گروهی امکان کم‌شدن تمرکز دانش‌آموزان وجود دارد، همچنین معلم کلاس خصوصی، وضعیت درسی تعداد دانش‌آموز کمتر را بهتر مدیریت و بررسی می‌کند.

کلاس خصوصی ریاضی دوازدهم انسانی چند جلسه هست؟

معلم کلاس خصوصی بنابر وضعیت درسی دانش‌آموز و صلاحدید خانواده او تعداد جلسات را به صورت توافقی مشخص می‌کند. در این مورد میزان مباحث آموزشی، تعداد فصل‌های ریاضی دوازدهم انسانی و توانایی دانش‌آموز در یادگیری و همکاری با برنامه معلم، مشخص‌کننده تعداد جلسات کلاس است.

نحوه برگزاری کلاس های خصوصی خواجه نصیر

نحوه برگزاری کلاس های خصوصی خواجه نصیر

در موسسه آموزشی خواجه نصیر واقع در شهر تهران، کلاس‌های خصوصی امکان برگزاری به صورت آنلاین یا حضوری در محل موسسه یا منزل‌دانش آموز را دارد. فواصل زمانی بین کلاس‌ها نیز با توجه به توافق بین دانش‌آموز و معلم با در نظر داشتن مباحث درسی تعیین می‌گردد. همچنین به دلیل آنکه این موسسه، آموزش تخصصی دروس مدرسه را انجام می‌دهد، تدریس تخصصی ریاضی دانشگاه ندارد اما با بالا رفتن کیفیت درسی دانش‌آموز، موفقیت او در ریاضی کنکور قطعاً زیاد خواهد شد.

در صورت راضی نبودن از مدرس چکار باید بکنم؟

یکی از ویژگی‌های منحصر‌به‌فرد خواجه نصیر این است که اولویت اول را نظر دانش‌آموز و خانواده او قرار می‌دهد. به عنوان مثال دانش‌آموز می‌تواند هنگام ثبت‌نام فقط هزینه ۱ تا ۳ جلسه را پرداخت کند تا اگر به هر دلیلی از عملکرد معلم خود رضایت نداشت، از ادامه شرکت در کلاس‌ها انصراف دهد اما اگر تمایل به حضور و ادامه کلاس‌ها را داشت، از آن پس هزینه را به صورت ماهیانه انجام دهد. قابل به ذکر است برای هر ۹۰ دقیقه کلاس خصوصی مبلغ 1.5 میلیون تومان دریافت می‌گردد.

نتیجه گیری

ثبت‌نام دانش‌آموز در یک کلاس خصوصی معتبر که تمامی جوانب آموزشی را در نظر بگیرد، همچنین تعرفه مناسب و محیط گرم، مطمئن و صمیمانه داشته باشد، همواره یکی از دغدغه‌های خانواده‌ها است. موسسه خواجه نصیر با با بهره‌گیری از اساتید زبده و با‌تجربه، شرایط تحصیلی مناسبی برای تدریس خصوصی ریاضی دوازدهم رشته انسانی و دروس دیگر پایه‌ها فراهم کرده است.

تا اینجا امدی نمیخوای یه امتیاز بدی ؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *