تحصیلات

تدریس خصوصی ریاضی کنکور تجربی

یکی از دروسی که داوطلب رشته تجربی همیشه با آن مشکل دارند، ریاضی است. خواندن این درس در مقایسه با سایر دروس تخصصی کنکور تجربی برای دانش‌آموزان بسیار سخت و طاقت‌فرسا است. برای آنکه بتوانید از پس بخش ریاضی کنکور تجربی بر بیایید می‌توانید در دوره‌های تدریس خصوصی ریاضی شرکت کنید.

تماس با موسسه خواجه نصیر.

آموزشگاه‌های مختلفی این درس را به صورت خصوصی به دانش‌آموزان آموزش می‌دهند اما ما در آموزشگاه خواجه نصیر از بهترین اساتید و منابع آموزشی استفاده می‌کنیم. در ادامه این مطلب جزئیات بیشتری از این دوره آموزشی را در اختیار شما می‌گذاریم.

پیشنهاد کاربران:

تدریس خصوصی ریاضی

آشنایی با دوره های خصوصی ریاضی در آموزشگاه خواجه نصیر

در خواجه نصیر شرایط آموزش ریاضی به داوطلبین کنکور تجربی بسیار متنوع و راحت است. به طور مثال شما می‌توانید جلسات تدریس خصوصی را در منزل خود یا مؤسسه برگزار کنید. برای هر ۹۰ دقیقه تدریس خصوصی ریاضی از شما مبلغی معادل با یک و نیم میلیون تومان دریافت می‌شود. بازدهی دانش‌آموزان در کلاس‌های خصوصی بسیار بیشتر از کلاس گروهی بوده و زودتر به اهداف خود می‌رسند.

در کلاس‌های خصوصی نقاط ضعف دانش‌آموز به خوبی مشخص می‌شود و بر روی این نقاط کار خواهد شد. در نتیجه بازدهی بسیار بیشتری دارند. در صورتی که در کلاس‌های گروهی چنین امکانی وجود ندارد و معمولاً زمانی برای پاسخ به ابهامات دانش‌آموزان در نظر گرفته نمی‌شود.

آموزشگاه خواجه نصیر سال‌ها سابقه درخشان در زمینه تدریس خصوصی دروس مختلف را دارد. اگر شما نیز از دانش‌آموزان قبلی این آموزشگاه میزان بازدهی‌شان را جویا شوید خواهید دید که همگی از دوره‌های آموزشی این آموزشگاه رضایت دارند.

البته خدمات این مؤسسه صرفاً به برگزاری کلاس‌های آموزشی محدود نمی‌شود. این مؤسسه یک کمیسیون مطالعاتی بسیار مناسب را نیز در اختیار داوطلبی قرار می‌دهد که به راحتی می‌توانند در آن به صورت ساعتی یا شبانه‌روزی به مطالعه دروس مختلف بپردازید.

مدیران این آموزشگاه تلاش کردند تا شرایط را برای دانش‌آموزان و خانواده‌های آنها فراهم کنند و محیط امن و آرامی را برای دریافت مطالب آموزشی تهیه نمایند. در ادامه به بررسی چند سؤال مهمی که داوطلبین در هنگام ثبت‌نام با آن روبرو می‌شوند خواهیم پرداخت.

آیا امکان برگزاری کلاس‌ها به صورت گروهی وجود دارد؟

شرایط متنوعی برای برگزاری کلاس‌های تدریس خصوصی ریاضی کنکور تجربی وجود دارد به طور مثال شما می‌توانید با حداکثر ۵ نفر از دوستان خود کلاسی نیمه‌خصوصی را برگزار کنید. در این حالت تدریس خصوصی به حداکثر ۵ نفر انجام خواهد شد. تحقیقاتی که مشاوران تحصیلی ما در آموزشگاه خواجه نصیر انجام داده‌اند نشان داده است که بیشتر از ۵ دانش‌آموز در یک کلاس، بازدهی آن را پایین می‌آورد. در نتیجه حداکثر تعداد نفرات در کلاس‌ها به صورت گروهی ۵ نفر است.

اگر با دوستانتان در کلاس‌های تدریس خصوصی شرکت کنید انگیزه بیشتری برای درس خواندن دارید و می‌توانید با همدیگر به مطالعه درس ریاضی بپردازید. البته اگر تمایل داشته باشید می‌توانید در کلاس‌های گروهی که هنوز به حدنصاب نرسیده‌اند نیز شرکت نمایید.

کلاس خصوصی ریاضی تجربی چند جلسه هست؟

کلاس خصوصی ریاضی تجربی چند جلسه هست؟

اگر می‌خواهید بدانید که کلاس خصوصی ریاضی تجربی چند جلسه است باید به شما بگوییم که پاسخ به این سؤال به شرایط شما بستگی دارد. اگر شما می‌خواهید برای موفقیت در امتحانات پایانی در این کلاس‌ها شرکت کنید به یک یا دو جلسه در هفته نیاز دارید. اما اگر قصد دارید کل مطالب آموزشی یک سال تحصیلی را مرور کرده و تست‌زنی در آن را تمرین کنید باید جلسات تدریس خصوصی ریاضی کنکور تجربی برای شما برگزار شود.

تعداد این جلسات بیشتر بوده و به صورت مداوم برای شما برگزار می‌شوند. توجه داشته باشید که تدریس به دو صورت آنلاین و حضوری برگزار خواهد شد. پس اگر شرایط حضور در کلاس را ندارید می‌توانید از تدریس خصوصی آنلاین نیز استفاده نمایید. در صورتی که تلاش و پشتکار خوبی داشته باشید به راحتی می‌توانید از کلاس‌های آنلاین نیز به اندازه کلاس‌های حضوری استفاده کنید.

نحوه برگزاری کلاس های خصوصی خواجه نصیر

اگر می‌خواهید با نحوه برگزاری کلاس‌های خصوصی خواجه نصیر آشنا شوید باید شرایط مهم زیر را در نظر داشته باشید.

  • همانطور که به آن اشاره کردیم کلاس‌های خصوصی هم در منزل داوطلبی و هم در محیط مؤسسه برگزار خواهد شد.
  • هزینه هر ۹۰ دقیقه تدریس ریاضی کنکور تجربی ۱ و نیم میلیون تومان است.
  • کلاس‌ها بنا به درخواست متقاضی می‌توانند به صورت آنلاین یا حضوری تشکیل شوند.
  • اگر شرکت‌کنندگان تمایل داشته باشند می‌توانند در کلاس‌های گروهی، حداکثر تا ۵ نفر شرکت کنند.
  • در این آموزشگاه تنها ریاضی دوران دبیرستان آموزش داده می‌شود و سعی شده است داوطلبی برای شرکت در آزمون کنکور آماده شوند. تدریس ریاضی دانشگاه در خواجه نصیر انجام نمی‌شود. اگر شما پایه خود را در دوره دبیرستان قوی کرده باشید، در دوران دانشجویی با هیچ مشکلی روبرو نخواهید شد.

در صورت راضی نبودن از مدرس چه کار باید بکنم؟

همه ما این نگرانی را درباره کلاس‌های خصوصی داریم که از نحوه تدریس رضایت نداشته باشیم. در مؤسسه خواجه نصیر برای رفع این مشکل شرایط خاصی در نظر گرفته شده است. در این آموزشگاه ابتدا شهریه ۱ تا ۳ جلسه تدریس خصوصی ریاضی کنکور تجربی از شما دریافت می‌شود و تدریس خصوصی آغاز می‌گردد. اگر شما از نحوه تدریس اساتید رضایت داشته باشید می‌توانید هزینه شرکت در دوره‌های ماهیانه آموزشگاه را پرداخت نمایید. در این حالت هزینه اضافی به دانش‌آموز تحمیل نمی‌شود.

ما در این آموزشگاه به اساتید خود اطمینان داریم که این شرایط را برای داوطلبی در نظر گرفته‌ایم. اساتید ما از میان بهترین و باتجربه‌ترین مدرسین رشته تجربی انتخاب شده‌اند و به راحتی می‌توانند شما را با مفاهیم پایه و پیشرفته در ریاضی و همچنین روش‌های آمادگی برای شرکت در کنکور آشنا کنند.

کلام پایانی

اگر شما هم از داوطلبین رشته تجربی هستید حتماً می‌دانید که درس ریاضی برای دانش‌آموزان این رشته درسی بسیار سخت است. اگر در کلاس‌های تدریس خصوصی شرکت کنید به راحتی می‌توانید پایه خود را در این درس تقویت کرده و نمره خوبی در آزمون بزرگ کنکور به دست آورید. یکی از بهترین آموزشگاه‌هایی که تدریس خصوصی ریاضی کنکور تجربی را انجام می‌دهد، خواجه نصیر است.

ما در این مطلب به بررسی شرایط برگزاری کلاس‌های خصوصی در این آموزشگاه پرداختیم. شما می‌توانید برای کسب اطلاعات بیشتر با کارشناسان این آموزشگاه تماس گرفته و از مشاوره رایگان آنها استفاده کنید. به هیچ عنوان نگران هزینه‌ای که برای شرکت در این کلاس‌ها پرداخت می‌کنید نباشید زیرا اساتید ما کارآزموده هستند و تاکنون به هزاران دانش‌آموز برای رسیدن به هدف بزرگ خود کمک کرده‌اند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *