تحصیلات

تدریس خصوصی ریاضی دهم تجربی

تدریس خصوصی ریاضی دوازدهم انسانی

با ورود به پایه دهم تجربی میزان دشواری و پیچیدگی برخی از دروس، به یکباره افزایش می‌یابد. درس ریاضی یکی از این دروس پرچالش برای دانش‌آموزان پایه دهم تجربی است. به طور کلی محصلینی که بخواهند در امتحانات پایان سال و تست‌زنی کنکور موفق باشند، باید در درس ریاضی قوی باشند.

تماس با موسسه خواجه نصیر.

به دلیل دشواری ریاضی برای برخی دانش‌آموزان می‌توان این درس را در کلاس‌های خصوصی آموزش دید زیرا تسلط بر درس ریاضی علاوه بر آنکه پایه علمی را قوی‌تر می‌کند به بالا رفتن اعتماد‌به‌نفس دانش‌آموز نیز کمک شایانی می‌کند. تدریس خصوصی با پیدا کردن تعرفه مناسب و البته استاد با‌تجربه و متعهد همواره دغدغه خانواده‌هایی است که به فکر آینده فرزندان خود هستند.

پیشنهاد کاربران:

تدریس خصوصی ریاضی

معلم خصوصی ریاضی دهم تجربی

معلم‌هایی که به تدریس ریاضی پایه دهم تجربی می‌پردازند باید از ویژگی‌های یک استاد ویژه، بهره برده باشند. معلم خوب ریاضی علاوه بر تسلط  کامل به مباحث ریاضی باید فن بیان خوبی داشته باشد و بتواند در کوتاه‌ترین زمان مشکلات اصلی دانش‌آموز در درس ریاضی را شناسایی کند. وی باید دارای روحیه‌ای منعطف باشد و با مدیریت زمان بهترین بازدهی از علم خود را به نمایش گذارد. در موسسه آموزشی خواجه نصیر اساتید متبحر در هر ۹۰ دقیقه که تایم یک کلاس خصوصی ریاضی است، مباحث آموزشی سازماندهی شده برای آن جلسه را تدریس می‌کنند.

آیا امکان برگزاری کلاس ها به صورت گروهی وجود دارد؟

موسسه خواجه نصیر علاوه بر آنکه کلاس‌های خصوصی برای انواع دروس همچنین ریاضی پایه دهم تجربی را برگزار می‌کند، شرایطی فراهم کرده است که دانش‌آموزانی که تمایل به برقراری کلاس‌های گروهی دارند به خواسته خود برسند البته به دلیل آنکه تعداد افراد خیلی زیاد در یک گروه ممکن است موجب کاهش تمرکز دانش‌آموزان یا مشکلاتی دیگر را سبب شود، کلاس‌های گروهی به صورت استاندارد و تا ۵ نفر امکان برگزاری دارد.

بدین‌سان معلم مورد‌نظر اطمینان دارد می‌تواند بر عملکرد تمامی دانش‌آموزان نظارت داشته باشد.

کلاس خصوصی ریاضی دهم تجربی چند جلسه هست؟

تعداد جلسات لازم برای کلاس خصوصی ریاضی پایه دهم تجربی بسته به صلاحدید معلم و نظر مستقیم دانش‌آموز و خانواده او تعیین می‌گردد. البته میزان اشراف دانش‌آموز بر مباحث و چگونگی یادگیری او از عوامل تاثیرگذار بر تعداد جلسات کلاس است. در یک بررسی اجمالی بر تعداد فصل‌های درس ریاضی پایه دهم و عوامل گفته‌شده می‌توان تعداد جلسات را همان ابتدا مشخص کرد، همچنین کلاس‌ها مستعد برگزاری به صورت آنلاین یا حضوری هستند.

نحوه برگزاری کلاس های خصوصی خواجه نصیر

نحوه برگزاری کلاس های خصوصی خواجه نصیر

در کلاس‌های خصوصی موسسه خواجه نصیر حس صمیمیت و رابطه عاطفی میان دانش‌آموزان و اساتید وجود دارد زیرا مدیریت این موسسه به تاثیر روابط دوستانه بر افزایش تمرکز و یادگیری دانش‌آموزان معتقد است. کلاس خصوصی ریاضی پایه دهم تجربی با توجه به سلیقه دانش‌آموز می‌تواند در محل موسسه یا منزل برگزار شود.

در پاسخ به یکی دیگر از دغدغه های خانواده‌ها که هزینه کلاس تلقی می‌شود، باید گفت این موسسه برای هر جلسه کلاس کاملاً خصوصی هزینه 1.5 میلیون تومان دریافت می‌کند که با توجه به وضعیت کلی موسسه‌های کلاس خصوصی منصفانه است. این موسسه به تدریس خصوصی ریاضی دانشگاه نمی‌پردازد و به طور تخصصی تمرکز خود را بر ریاضی دبیرستان می‌گذارد.

در صورت راضی نبودن از مدرس چکار باید بکنم؟

یکی از امکاناتی که موسسه خواجه نصیر برای علاقه‌مندان خود فراهم کرده است این است که دانش‌آموز یا خانواده او می‌توانند هنگام ثبت درخواست کلاس خصوصی، هزینه 1 تا 3 جلسه را پرداخت کنند تا در صورتی که به هر دلیلی از مدرس خود راضی نبودند، از ادامه شرکت در کلاس‌ها انصراف دهند اما در صورت اطمینان از انتخاب خود می‌توانند پس از این زمان ثبت‌نام خود را به صورت ماهیانه انجام دهند.

نتیجه گیری

درصد زیادی از خانواده‌ها دغدغه یادگیری درس ریاضی فرزندان خود به‌خصوص از پایه دهم به بعد که درس ریاضی به شدت اهمیت پیدا می‌کند، دارند. بنابراین نیاز به یک موسسه زبده و با سابقه که مجموعه‌ای از اساتید خبره را گردآوری کرده است به شدت احساس می‌شود. با تدریس خصوصی ریاضی پایه دهم تجربی در موسسه خواجه نصیر شهروندان تهرانی می‌توانند با اطمینان از عملکرد پایان سال فرزندان خود، منتظر نتایج عالی و شکوفایی استعداد آنان باشند.

تا اینجا امدی نمیخوای یه امتیاز بدی ؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *