معرفی کلاس های کنکور

بهترین کلاس کنکور در تهران

سعی کردیم برای شما چندتا از موسسه های برتر تهران را معرفی کنیم که به شرح زیر است:

 • آموزشگاه خواجه نصیر:

موسسه خواجه نصیر با برگزاری کلاس‌ های کنکور آنلاین و حضوری و خدمات ویژه به داوطلبان در تهران جزو موسسات برتر است. دبیران این موسسه بسیار مجرب و با تجربه در زمینه مباحث کنکوری، تست زنی و…. هستند. مشاور برای برنامه‌ریزی تحصیلی شما نیز در این موسسه در نظر گرفته شده.

 • آموزشگاه کنکور کیسان:

این موسسه باتجارب بالا در زمینه کنکور در آموزش موفق بوده. این آموزشگاه دارای اپلیکیشن مخصوص برای داوطلبان است. تدریس هم به صورت گروهی و هم خصوصی شکل می‌گیرد. این آموزشگاه از بروزترین روش‌ ها برای تدریس در زمینه کنکور عمل می‌کند و در استان‌ های تهران ، یزد و شیراز آموزشگاه کیسان شعبه دارد.

 • آموزشگاه کارنامه خرد:

این آموزشگاه هم به صورت حضوری و آنلاین کلاس برگزار می‌کند. خدمات آموزشی این آموزشگاه هم به صورت گروهی و هم خصوصی است. استادان برند و معروف ایران در این مجموعه مشغول به تدریس هستند برای انتخاب بهتر استادان و کلاس ها میتوانید با مشاوران ین مجموعه در ارتباط باشید.

 • آموزشگاه کنکور ونوس:

این مجموعه از خدمات آموزشی مفید و برترین اساتید در کلاس‌هایشان استفاده می‌کنند. همچنین دارای پکیج‌های آموزشی برای داوطلبان هستند. تمام دروس دبیرستان در این آموزشگاه تدریس می‌شود. نکات کلیدی کنکور، جمع بندی، مرور وتست زنی توسط اساتید ارائه میشود.

نحوه ثبت نام کلاس کنکور:

برای ثبت نام در کلاس‌ های کنکور می‌توانید به سایت موسسه‌ های کنکوری سر بزنید و با استفاده از شماره تماس‌ها یا ارتباط با مشاوره و پاسخگویی ۲۴ ساعته اطلاعات بیشتری درباره موسسه مورد نظر کسب کنید.  مشاوران موسسه حین ثبت نام آنلاین یا حضوری شرایط شما مثل پایه تحصیلی، پشت کنکوری بودن داوطلب رو میپرسند. اطلاعات شخصی شما در سامانه وارد میشود و با توجه به انتخاب کلاس‌ ها و رشته‌ ای که در آن درس می‌خوانید هزینه‌ های کلاس‌ها را میپردازید و به صورت آنلاین یا حضوری در کلاس‌ها شرکت می‌کنید. در تمام سایت‌ های موسسه برتر راهنمای ثبت نام وجود دارد که شما خیلی راحت بتوانید مراحل را از طریق گوشی خود انجام دهید. برخی از موسسات نمونه کلاس‌ها یا همایش‌ های رایگان هم برگزار می‌کنند تا شما بهتر بتوانید انتخاب کنید و بعد برای ثبت نام اقدام کنید.

مدارک لازم برای ثبت نام کلاس کنکور:

 شما برای ثبت نام ابتدا وارد سایت موسسه مورد نظر می‌شوید و نام و نام خانوادگیتان را وارد می‌کنید و بعد از آن می‌توانید با مشاوره و موسسه در تماس باشید و سوال‌های لازم را بپرسید، مثل مقدار هزینه یا مدارک مورد نیاز برای ثبت نام. برای شما پنل کاربری درست می‌شود که می‌توانید تمام اطلاعات خود را وارد پنل کنید که فقط مختص شماست. برای ثبت نام احتمالاً نیاز به شماره شناسنامه، عکس، محل سکونت و پایه تحصیلی و … را در فرم‌هایی که به شما داده می‌شود باید پر کنید. در ارتباط بودن با مشاوره موسسه  میتواند این روند را برای شما سریعتر کند.

ثبت نام کلاس کنکور حضوری:

برای ثبت نام کلاس کنکور حضوری نیاز دارید آدرس محل آموزشگاه را بدانید و بعد برای ثبت نام حضوری اقدام کنید. در آموزشگاه ها افرادی هستند که مخصوص ثبت نام شما هستند. شما حتی می‌توانید برای راهنمایی بیشتر و شرایط خاصی که دارید از مشاوران آموزشگاه کمک بگیرید و بعد از مشاوره و تصمیم گیری نهایی و اطلاع از قیمت کلاس‌ها و استادان و…. می‌توانید با استفاده از فرم‌ها و دادن اطلاعاتی مثل شماره تماس، نام، پایه تحصیلی و رشته مورد نظر که در فرم‌ها آمده روند ثبت نامتان را تکمیل کنید. در نهایت نام شما در سامانه به عنوان دانش آموزان موسسه ثبت میشود. و اطلاعاتی از قبیل شروع کلاس ها و زمان برگزاری آن ها به شما توسط موسسه اعلام میشود.

راهنمای کامل ثبت نام کلاس کنکور:

 با سرچ کردن در گوگل می‌توانید موسسه ‌های کنکوری برتر را پیدا کنید و سپس برای آشنایی بیشتر نمونه فیلم ‌های تدریس را ببینید یا در همایش‌ های رایگان شرکت کنید. بعد از انجام این مراحل و تحقیق کافی می‌توانید برای ثبت نام اقدام کنید و در درس‌هایی که دچار ضعف هستید اساتید برتر را انتخاب کنید و یا به صورت آنلاین یا حضوری در کلاس ها ثبت نام کنید. اگر سوال یا ابهامی راجع به برگزاری کلاس‌ها دارید می‌توانید از کسانی که تجربه شرکت در کلاس‌های کنکور را دارند پرس و جو کنید یا با مشاوران آموزشگاه و پاسخگویی یا تماس به اطلاعات بیشتری دست پیدا کنید. اکثر موسسات هم به صورت حضوری و هم آنلاین ثبت نام انجام می‌دهند.

مراحل ثبت نام در کلاس‌های کنکور:

داوطلبان بعد از تصمیم قطعی برای شرکت در کلاس‌های کنکور و دانستن قیمت‌های هر کلاس درس کنکور، میتوانند برای ثبت نام اقدام کنند. ابتدا در سایت آموزشگاه مورد نظرتان ثبت نام می‌کنید و شماره تماس خود را ثبت می‌کنید اگر مایل بودید مشاوران با شما تماس می‌گیرند و برای ثبت نام شما اقدام می‌کنند.
شما می‌توانید برای اطلاع از دوره‌ها و اساتید وارد پنل شوید و سپس سوالات خود را بپرسید بعد از دریافت مشاوره و رفع ابهامات می‌توانید برای ثبت نام اقدام کنید و فرم‌های مربوط به خود را پر کنید. بعد از انجام مراحل، هزینه کلاس‌ها و دوره‌ها را می‌پردازید و بعد از آن برای شما برنامه کلاس‌ها را می‌فرستند که به صورت حضوری یا آنلاین، هر کدام را که مایل باشید می‌توانید شرکت کنید.

هزینه ثبت نام کلاس‌های  کنکور:

گران ‌ترین کلاس‌ها و دوره‌ها مربوط به رشته تجربی است چرا که این درس متقاضیان زیادی در کنکور دارد. بعد از آن رشته ریاضی. عواملی مختلفی هستند که میتوانند روی قیمت کلاس های کنکور تاثیر بگذارند:

 • آموزشگاه و برند بودن آموزشگاه
 •  برگزاری آزمون‌های مختلف
 •  برنامه‌ریزی و برخورداری از مشاوران
 •  تعداد جلسات و کلاس‌ها
 •  آنلاین یا حضوری بودن کلاس‌ها
 • پایه تحصیلی شما
 • خصوصی یا گروهی بودن کلاس‌ها

شما باید همه موارد را در نظر داشته باشید و بعد برای ثبت نام اقدام کنید به طور کلی از ۲ تا ۲۰ میلیون برای هر درس هزینه‌ها متفاوت است.

شرایط و ضوابط ثبت نام کلاس کنکور:

برای ثبت نام کلاس کنکور باید بتوانید با شرایط  موسسه هماهنگ باشید و برنامه خود را طوری بچینید که به درس‌ های دیگر شما آسیب نزد، همچنین تایمتان تلف نشود. بهترین کار این است که یک مشاور خوب برای شما برنامه ‌ریزی تحصیلی داشته باشد تا شما گیج نشوید. اگر پشت کنکوری باشید قطعاً تایم بیشتری دارید و از فرصت‌ هایتان می‌توانید به خوبی استفاده کنید. اما اگر مدرسه می‌روید کمی اوضاع برایتان دشوارتر می‌شود و برای همین با برنامه ‌ریزی درست برای شرکت در کلاس‌ها استرس نمی‌گیرید و به خوبی پیش می‌روید. خیلی از دانش آموزانی که نمی‌توانند به صورت حضوری در کلاس‌ های کنکور شرکت کنند می‌توانند در کلاس‌ های آنلاین ثبت نام کنند.

ثبت نام کلاس کنکور در شهر تهران:

تهران شهری است که انواع و اقسام کلاس‌های معروف کنکور در آن وجود دارد و اگر مایل باشید می‌توانید بهترین موسسه‌ ها با بهترین اساتید را پیدا کنید و در کلاس‌هایشان شرکت کنید. نگرانی اکثر دانش آموزان شهرهای دیگر دسترسی نداشتن به کلاس‌های کنکور در تهران است که امروزه به خاطر برگزاری کلاس‌های آنلاین هر جای ایران که باشید می‌توانید به راحتی در کلاس‌های کنکور تهران شرکت کنید. و از بهترین متد تدریس برخوردار شوید. بهترین آموزشگاه ها در تهران شامل: خواجه نصیر، موسسه کارنامه خرد، ندای دانش و آموزشگاه کیسان و…. می‌باشد.

5/5 - (1 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *