آخرین اخبار کنکور

تاریخ کنکور 1402

تاریخ کنکور 1402

یکی از سرنوشت سازترین دوره های زندگی هر جوان 18 ساله را می توان دوره کنکور معرفی کرد. البته خوشبختانه در حال حاضر این تفکر تک بعدی کمی بهبود پیدا کرده و افرادی هم هستند که بدون شرکت در کنکور و داشتن مدرک دانشگاهی به حرفه مورد علاقه خود وارد شده و بسیار هم موفق هستند.

تماس با موسسه خواجه نصیر

تمام اینها را گفتیم تا بدانید که قبولی و یا عدم قبولی در کنکور آخر دنیا نیست و شما می توانید به زندگی تان طبق روال سابق ادامه دهید. تاریخ کنکور 1402 با در نظر گرفتن آخرین تغییراتی که روی آن اعمال شده است در مرحله اول روزهای چهاردهم و پانزدهم تیرماه بوده و مرحله دوم ان هم بر اساس گفته های سازمان سنجش در زمستان و دی ماه برگزار خواهد شد.

اگر شما داوطلب تحصیل در هر یک از داشتگاه های سراسری اعم از روزانه و نوبت دوم یا شبانه، دانشگاه آزاد، دانشگاه های غیرانتفاعی، پیام نور و همین طور پردیس های خودگردان هستید می بایست در آزمون یکپارچه ای که توسط سازمان سنجش در تاریخ گفته شده برگزار می گردد شرکت نمایید.

برای شرکت در یک کلاس تضمینی و با استادان مجرب توصیه میشود وارد صفحه ی کلاس کنکور شوید.

تاریخ کنکور ریاضی 1402

همانطور که گفته شد تاریخ کنکور 1402 مرحله اول در تیرماه است. داوطلبان بدون وجود هیچ محدودیتی می توانند در این آزمون شرکت کرده و در صورت کسب حدنصاب نتایج و نمرات در دانشگاه مورد نظرشان مشغول به تحصیل شوند. موضوعی که در مورد نتایج کنکور در سال جاری وجود دارد اعتبار دو ساله آنهاست. ثبت نام برای کنکور 1402 در ماه های آبان و فروردین صورت گرفته و تاریخ کنکور ریاضی 1402 صبح روز چهاردهم تیر ماه خواهد بود.

تاریخ کنکور تجربی 1402

تاریخ کنکور تجربی 1402 در مرحله اول همانطور که گفته در تیر ماه سال جاری یعنی سال 1402 برگزار خواهد شد. داوطلبان کنکور تجربی می توانند در صبح روز پانزدهم تیر ماه درر محل حوزه امتحانی خود حاضر شده و در کنکور شرکت کنند.

تاریخ کنکور انسانی 1402

تاریخ کنکور انسانی 1402

تاریخ کنکور 1402 در رشته انسانی نیز مانند سایر رشته های نظری در تیر ماه خواهد بود. برای مرحله اول این آزمون داوطلبن می توانند صبح روز چهاردهم تیر ماه در حوزه امتحانی که روی کارت ورود به جلسه شان درج شده حاضر شده و به سوالات پاسخ دهند.

تاریخ کنکور زبان 1402

زبان و هنر دو رشته ای هستند که داوطلبان در کنار رشته های اصلی خود یعنی ریاضی فیزیک، علوم تجربی و علوم انسانی می توانند در انها نیز شرکت کرده و خود را محک بزنند. تاریخ کنکور زبان های خارجی 1402 در مرحله اول در بعدازظهر روز پانزدهم تیر ماه برگزار خواهد شد و داوطلبان می توانند با شرکت در آن و اخذ حدنصاب لازم در رشته های مربوط به زبان خارجی نظیر مترجمی، آموزش و ادبیات مشغول به تحصیل شوند.

تاریخ کنکور هنر 1402

کنکور هنر دیگر کنکور پرطرفدار میان جوانان است که علاقمندان به رشته های هنری اعم از گرافیک، سینما، موسیقی، هنرهای تجسمی، عکاسی و … می توانند به صورت آکادمیک تحصیلات خود را در این رشته ها آغا کرده و مدرک دانشگاهی داشته باشند. تاریخ کنکور هنر 1402 صبح روز چهاردهم تیر ماه است.

تا اینجا امدی نمیخوای یه امتیاز بدی ؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *